مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دكتری دانشگاه تهران تمدید گردید

مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دكتری دانشگاه تهران تمدید گردید مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جدید تمدید گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام نمود که این دانشگاه در جهت تحقق رسالت خود در خصوص گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی بخصوص در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از جانب سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در "شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی" و دستورالعمل های سازمان سنجش آموزش کشور از راه ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع دکتری مبادرت به پذیرش دانشجو می کند.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه سوم خرداد شروع شد و تا روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه ادامه داشت، اما برای آن دسته از داوطلبانی که تابحال موفق به ثبت نام در سامانه جامع دانشگاه تهران جهت شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی نشده اند، ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۳ خردادماه تمدید گردید.
داوطلبان می توانند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به آدرس ems۱.ut.ac.ir رجوع و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند. بعد از انقضای مهلت تعیین شده، فرصت داده شده تمدید نخواهد شد

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه ۲۲ خرداد تا روز چهارشنبه مورخ دوم تیر ۱۴۰۰ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می گیرد. ضروریست داوطلبان جهت اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس یا دانشکده مربوط و جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران رجوع کنند.
بر این اساس انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک مرتبه برگزار می گردد و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست.
ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل های معرفی شده از جانب سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظف می باشند در تاریخ های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران ثبت نام کنند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
همینطور ضروریست داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به صورت مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران و سایت پردیس یا دانشکده مربوط رجوع کنند.
منبع:

1400/03/13
11:47:04
5.0 / 5
311
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور