اعلام نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دكتری دانشگاه تهران

اعلام نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دكتری دانشگاه تهران نتایج بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی 1401-1400 اعلام گردید.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه تهران، متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که فرم ثبت نام خودرا از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده اند، برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با بهره گیری از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه به وجود آورده اند؛ وارد سامانه شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود باخبر شوند. داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «مشروط» اعلام شده است برای مصاحبه دعوت شده اند و فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارکی که تأیید نشده اند و در قسمت توضیحات دلیلهای آن ذکر شده، تا زمان مصاحبه اقدام نمایند.
همچنین داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «عدم تأیید» اعلام شده است، برمبنای ضوابط و مقررات درج شده در شیوه نامه؛ حائزشرایط اولیه پذیرش نبوده اند و از لیست داوطلبان واجد شرایط حذف شدند.
جلسات مصاحبه کلیه رشته یا گرایش ها همزمان با جلسات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش خواهد بود. پس برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی بوسیله وب گاه پردیس یا دانشکده های مرتبط اعلام خواهد شد. در صورت فراموشی شناسه کاربری و یا رمز عبور خود با ایمیل مرکز انفورماتیک دانشگاه به آدرس: Its۳@ut.ac.ir مکاتبه کنند.
نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بعد از مصاحبه حداکثر تا اختتام شهریور ماه سال ۱۴۰۰ بوسیله وب گاه معاونت آموزشی دانشگاه، اعلام خواهد شد.
جدول زمان بندی آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه تهران از ۲۰ خرداد ماه جاری شروع می شود و تا ۵ تیر ادامه دارد و مصاحبه تمامی داوطلبان بصورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت.
مصاحبه دکتری در اتاق های ابری (الکترونیکی) با حضور متقاضی و استادان گروه آموزشی انجام خواهد شد. ورود به جلسه مصاحبه الکترونیکی، نیازمند نصب تعدادی از برنامه ها و نرم افزارها بر روی سیستم عامل است. لازم است داوطلب چند روز پیش از شروع مصاحبه، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم را برای ورود به جلسه مصاحبه فراهم آورند.
شرکت در مصاحبه الکترونیکی، تنها برای آن دسته از داوطلبانی میسر خواهد بود که در پذیرش اولیه بصورت مشروط پذیرفته شده و به پردیس یا دانشکده ها معرفی شده اند.
با توجه به برگزاری جلسات مصاحبه بصورت الکترونیکی، لازم است داوطلبان حداقل ۱۰ دقیقه پیش از شروع جلسه، به اینترنت متصل شوند و در اتاق انتظار مجازی دانشکده (که آدرس آن از جانب دانشکده اعلام خواهد شد) منتظر شروع مصاحبه باشند.
انجام مصاحبه برای هر داوطلب فقط یک دفعه انجام می شود و عدم مراجعه داوطلبان مطابق با برنامه زمانبندی به منزله انصراف آنان تلقی شده و برگزاری مجدد مصاحبه برای آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله شرکت ننموده اند امکان پذیر نخواهد بود. با توجه به این که در طول مصاحبه صدا و تصویر داوطلبان بوسیله سامانه ضبط می شود. نصب دوربین (وبکم) و فعال بودن آن در طول زمان مصاحبه توسط داوطلبان بر روی سیستمی که از آن استفاده می نمایند الزامی است.
دانشجویان متقاضی برای دریافت نتایج بررسی اولیه، جدول زمانبندی، راهنمای مصاحبه و توضیحات تکمیلی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران به آدرس https: //academics.ut.ac.ir مراجعه کنند.

1400/03/11
10:31:41
5.0 / 5
413
تگهای خبر: آموزش , استاد , اینترنت , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور