رئیس صندوق رفاه :

۲۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی نیمسال دوم پیش بینی شد

۲۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی نیمسال دوم پیش بینی شد به گزارش کنکوری رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود 200 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام های نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اظهار داشت: خوشبختانه با مصوبه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.
وی اضافه کرد: این اعتبار برای پنج نوع وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن، وام ویژه دکتری و وام ضروری در نظر گرفته شده است و اگر نیاز باشد درصدی را هم مجدد پیش بینی می نماییم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره افزایش وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی نیز اضافه کرد: درباره افزایش وام های دانشجویی غیر از این که ۷۰۰ هزار تومان وام ویژه دکتری به یک میلیون تومان در ماه بالا رفته، افزایش دیگری نداشته ایم.
وی گفت: تصمیم گیری درباره افزایش وام ها، شهریورماه در جلسه هیأت امنای صندوق صورت می گیرد.
به گزارش کنکوری به نقل از مهر، مهلت ثبت وام های دانشجویی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ تمدید گردید، دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی (تحصیلی، ضروری، دکتری، مسکن، شهریه) تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه صندوق نسبت به ثبت نام وام های دانشجویی اقدام نمایند.
ثبت درخواست برای متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و برای متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.


منبع:

1400/02/31
12:44:13
5.0 / 5
534
تگهای خبر: تحصیل , ثبت نام , دانشجو , دكتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور