رئیس جهاد دانشگاهی اعتراض كرد؛

عدم توجه وزارت علوم به دانشگاه های غیردولتی و پژوهشگاه های علمی

عدم توجه وزارت علوم به دانشگاه های غیردولتی و پژوهشگاه های علمی به گزارش کنکوری رئیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: وزارت علوم فقط تبدیل به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل گشته ما به این امر معترض هستیم.به گزارش مرکز خبر شورایعالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۱۴۸ ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در محل دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید.
حمید رضا طیبی اضافه کرد: وزارت علوم فقط به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل گشته و به این امر معترض هستیم.
رئیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: این وزارت خانه باید به دانشگاه های غیردولتی و پژوهشگاه های علمی و فناورانه هم توجه کند. برای اجرای پروژه های بزرگ فناورانه که نیازمند بودجه زیاد است مشکل داریم.
محمد علی کی نژاد هم اظهار داشت: وزارت بهداشت در جهت اجرای طرح آمایش آمایش عالی به خوبی پیش رفته و ساختار سازی کرده است و امیدواریم با تغییر دولت نگرانی در این عرصه نداشته باشیم. جذب هیأت علمی مهم ترین مساله آمایش آموزش عالی است و برای آن ساختار سازی شده است و امیدواریم وزارت علوم هم بتواند تا این سطح کار را برساند.
رئیس هیأت عالی جذب شورایعالی انقلاب فرهنگی اضافه کرد: مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی درباره آمایش برای دانشگاه های دولتی و غیردولتی و مناطق آزاد است. باید آینده نگری ۱۰ ساله داشته باشیم.


منبع:

1400/02/30
21:52:23
5.0 / 5
576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور