رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی استان خبر داد:

ایجاد رشته گیاهان دارویی در مركز علمی كاربردی جهاد دانشگاهی لرستان

ایجاد رشته گیاهان دارویی در مركز علمی كاربردی جهاد دانشگاهی لرستان به گزارش کنکوری لرستان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از ایجاد رشته گیاهان دارویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان اطلاع داد.


دکتر ایرج نیک پی در مورد بازدید از مرکز تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هم اکنون یکی از اهداف ما گسترش رشته های تحصیلی در مراکز وابسته و فعال دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده که در این راستا تلاشهای گسترده ای انجام دادیم.
وی اشاره کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان دارای قابلیت و پتانسیلی همچون مرکز تحقیقات گیاهان دارویی بوده و باید از آن بهره برده تا بتوانیم رشته گیاهان دارویی را در این مرکز ایجاد نماییم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با اعلان اینکه مرکز تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان ظرفیت و پتانسیل خوبی در استان به شمار می آید، اشاره کرد: باید بسترسازی در این مرکز به وجود آمده تا علاقمندان به رشته های گیاهان دارویی از آن بازدید کرده و مشتاق به این رشته شوند.
نیک پی افزود: با آشنا شدن علاقمندان، بطور قطع گرایش بیشتری برای رشته های کشاورزی و ایجاد آنها بخصوص گیاهان دارویی در استان پیدا می شود.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در مورد این که رشته گیاهان دارویی مهرماه سال جاری در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان ایجاد خواهد شد؟ اظهار نمود: تمام تلاش ما بر این است که این رشته در این مرکز ایجاد شود چون قابلیت خوبی وجود دارد. با مرکز هم صحبت هایی انجام داده ایم و خوشبختانه استقبال کرده اند.
وی عنوان کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از لحاظ دانشجو پذیری بسیار عالی هست و انتظار داریم جهاد دانشگاهی هم در حوزه پژوهش و کارآفرینی به این مرکز کمک های بیشتری کند.1400/02/26
13:37:54
5.0 / 5
534
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور