تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دكتری دانشگاه امیركبیر

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دكتری دانشگاه امیركبیر کنکوری: دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود که مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون دانشجویان دارای استعداد درخشان در مقطع دکتری سال 1401-1400 از روز شنبه 25 اردیبهشت تا دوشنبه 27 اردیبهشت سال جاری تمدید شده است.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود که بمنظور ارتقای کیفی دوره ­های دکتری و پشتیبانی از استعدادهای درخشان و در قالب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و آیین­ نامه داخلی، تعداد کمی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بدون آزمون در چندین رشته پذیرش می­کند.
قبل از این مهلت ثبت نام در دوره های پذیرش بدون آزمون مقطع دکتری این دانشگاه تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه تعیین شده بود که بنا بر اطلاعیه جدید این دانشگاه، در ایام ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت نیز امکان ثبت نام اینترنتی بوسیله سایت "http: //pgrad.aut.ac.ir/۳/applicant" فعال گردیده است.
متقاضیان واجد شرایط باید در مقطع کارشناسی حداقل معدل ۱۶، در مقطع کارشناسی ارشد حداقل معدل ۱۷ (بدون احتساب نمره اختتام نامه) و یا نمره حداقل ۱۸ یا درجه عالی و بسیار عالی برای پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد را دارا باشند.
همین طور داشتن حداقل یکی از شرایط ذیل برای پذیرش مورد نیاز است: یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نهایی شده بین المللی که نام متقاضی پس از حذف نام استاد راهنما پایان نامه کارشناسی ارشد نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تایید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی، رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور، دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۸ در صورتیکه جز رتبه های اول، دوم یا سوم باشند.
منبع:

1400/02/22
22:57:54
5.0 / 5
538
تگهای خبر: استاد , اینترنت , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور