آزمون نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشكان متخصص

آزمون نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشكان متخصص کنکوری: آزمون بخش نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص سال 1400 (طرح ملی کووید) 7 خرداد 1400 بصورت کاغذی یا الکترونیک انجام می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، ضوابط و شرایط برگزاری آزمون بخش نظری دوره های «پرستاری مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح ۱»، «پرستاری مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح ۲» و «مدیریت بیماران متوسط، شدید و بحرانی Covid ۱۹ بستری در بخش های عادی و ویژه برای متخصصین اعلام گردید.
مهارت آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون لازم است نسبت به تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی، ارائه گواهی شرکت در دوره نظری از سامانه آرمان (گواهی آرمان)، تصویر کارت ملی، عکس پرسنلی اسکن شده و پرداخت هزینه آزمون به مبلغ ۹۰۰ هزار ریال بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب محل آزمون در یکی از حوزه های ذکر شده در فرم ثبت نام اقدام نمایند.
ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فقط بصورت اینترنتی بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.Sanjeshp.ir صورت می گیرد.
همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط بصورت اینترنتی به آدرس اعلام شده اقدام نمایند و در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.
داوطلبان موظفند بعد از ثبت نام نهایی، نسخه چاپ شده از فرم ثبت نام را برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگهدارند. هیچ نوع مدرکی بصورت حضوری یا کتبی یا ارسال بوسیله پست و یا اتوماسیون ستاندن نخواهد شد. به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان ملزم هستند کلیه مدارک اسکن شده خودرا همراه با فرم ثبت نام بصورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمی کنند و یا ناقص ارسال می کنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.
هزینه ثبت نام در هر بار آزمون کتبی بخش نظری دوره طرح ملی کووید مبلغ ۹۰۰ هزار ریال (۹۰ هزار تومان) است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش نسبت به خرید اعتبار )به مبلغ ۹۰۰ هزار ریال (۹۰ هزار تومان) اقدام نماید. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.
برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید پس از مطالعه کامل فرم ثبت نام آنرا تکمیل کنند. هرگونه سهل انگاری در این امر سبب اختلال در ورود اطلاعات مربوط به داوطلب در کامپیوتر خواهد شد. ضمناً کد رهگیری دریافتی را جهت دریافت کارت ورود به جلسه، کارنامه و پاسخنامه خود یادداشت کنند و از فرم ثبت نام خود پرینت بگیرند.
زمان برگزاری آزمون کتبی ساعت ۹ بامداد روز جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ و به شیوه الکترونیک یا کاغذی خواهد بود.
فقط افرادی مجاز به ثبت نام در آزمون خواهند بود که اسامی آنها حداکثر تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت توسط دانشگاه مربوطه به مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی اعلام شده باشد.
داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون بخش نظری، پس از مطالعه محتوای بخش نظری که بوسیله سامانه آرمان دانشگاه علوم پزشکی مجازی (https: //arman.vums.ac.ir) در دسترس می باشد، در آزمون بخش نظری شرکت خواهند کرد.
آزمون کتبی بخش نظری بطور متمرکز و بصورت سؤالات چهارگزینه ای و بدون نمره منفی، به شیوه الکترونیک یا کاغذی، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در دانشگاه ها/ دانشکده ها برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت بهداشت، کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره آزمون شرط قبولی و ورود به بخش عملی خواهد بود. داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشوند می توانند با ثبت نام مجدد (و پرداخت هزینه ثبت نام) در دو نوبت بعدی آزمون شرکت نمایند.
منبع:

1400/02/19
21:12:56
5.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور