نیلی تاكید كرد؛

تشكیل خوشه آب در دانشگاه تهران

تشكیل خوشه آب در دانشگاه تهران به گزارش کنکوری رئیس دانشگاه تهران با تکیه بر مقوله مسئولیت اجتماعی دانشگاه بخصوص در دوران شیوع ویروس کرونا، خواهان توجه بیشتر به مساله آب و تشکیل خوشه آب در این دانشگاه شد.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه تهران، اولین نشست شورای دانشگاه در سال ۱۴۰۰ با حضور هیئت رئیسه، رؤسای واحدها، پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران به صورت مجازی برگزار گردید.
دکتر نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران در ابتدای این جلسه ضمن اشاره به شرایط ناشی از اپیدمی کرونا در کشور اظهار داشت: با عنایت به شیوع کرونا و انجام خیلی از فعالیت ها به صورت غیرحضوری، به تمامی واحدها سفارش می کنم که در زمینه انجام فعالیتهای «پژوهشی»، فعال تر عمل کنند.
وی در ادامه ضمن اشاره به وضعیت اجتماعی بوجود آمده در دوران پاندمی کرونا خاطرنشان کرد: در چنین زمانی که وضعیت خاصی بر شرایط اجتماعی جامعه حاکم است، دانشکده های مربوطه، همچون دانشکده های علوم اجتماعی و روان شناسی دانشگاه می توانند قدم های خوب و مؤثری در افزایش فعالیتهای تحقیقاتی - اجتماعی بردارند.
دستور کار دوم این جلسه، بررسی تدوین برنامه چهارم دانشگاه تهران بود که بعد از طرح بحث در صحن شورا، رئیس دانشگاه از رؤسای واحدها و مراکز وابسته به دانشگاه خواست تا نظرات و دیدگاه های خویش را در مورد رئوس، اهداف و راهبردهای اصلی مطرح نمایند.
رئیس دانشگاه تهران همینطور بر توسعه مراکز نوآوری، شبکه های فناوری و حضور فعال تر دانشگاه در بستر مجازی تاکید کرد.
رئیس دانشگاه تهران در ادامه با تکیه بر مقوله مسئولیت اجتماعی دانشگاه بخصوص در دوران شیوع ویروس کرونا، خواهان توجه بیشتر دانشگاه، بخصوص مراکز مربوطه به «مسئله آب» شد و در این خصوص بر تشکیل «خوشه آب» تاکید کرد.
در آخر جلسه شورای دانشگاه تهران، گزارشی از بودجه سال ۱۴۰۰ دانشگاه عرضه شده و همینطور در مورد واژه های جایگزین «پردیس» بحث و بررسی صورت گرفت. لازم به ذکر است که تصمیم گیری نهایی در این خصوص به جلسه آتی موکول شده است.

1400/02/09
14:53:23
5.0 / 5
616
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور