امشب آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دكتری

امشب آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دكتری به گزارش کنکوری مهلت انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امشب یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه آخر می یابد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، کارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ روز یکشنبه۲۹ فروردین از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انتشار یافته و متقاضیان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همینطور شماره شناسنامه و سال تولد می توانند کارنامه نتایج اولیه آزمون خویش را مشاهده کنند.
بر مبنای آخرین آمار اعلام شده از جانب سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد ۱۳۶ هزار و ۶۶۵ داوطلب برای انتخاب رشته مقطع دکتری ۱۴۰۰ مجاز شدند و نهایتا بدون لحاظ ظرفیت دانشگاه ها آزاد اسلامی، سال جاری ۱۲هزار و ۳۲ نفر در آزمون دکتری دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم پذیرفته خواهند شد.
آن دسته از متقاضیانی که برپایه مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند، می توانند تا آخر وقت امشب شنبه پنجم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت موجود بودن) با عنایت به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند، از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.
متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و علاقمند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است با کد دسترسی مندرج در کارنامه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org رجوع و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.1400/02/05
22:42:42
5.0 / 5
788
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور