مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت تمدید گردید

مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت تمدید گردید مهلت ثبت نام در فراخوان جذب عضو هیأت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت تا ۱۵ اردیبهشت تمدید گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام در فراخوان جذب و استخدام عضو هیأت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت که از ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۹ شروع شد و قرار بود ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ آخر یابد تا آخر روز ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید گردید.
ثبت نام در این فراخوان به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری است. داوطلبان در احتساب امتیازات علمی توجه داشته باشند که صرفاً به مستندات بارگذاری شده به صورت الکترونیکی در سامانه امتیاز تعلق می گیرد.
دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته های بالینی و دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه هم از شرایط اختصاصی جذب و استخدام فراخوان فوق عنوان شده است.
در ادامه شرایط اختصاصی جذب تاکید گردیده است حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند باید ۳۵ سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ ۴۵ سال باشد.
همینطور مستخدمینی که دارای مدرک دکتری تخصصی (Ph.D) بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند تنها درصورت دارا بودن حداکثر ۱۵ سال سنوات خدمت می توانند در فراخوان جذب هیأت علمی شرکت نمایند. شرایط سنی این دسته متقاضیان مطابق بند اعلام شده در شرایط اختصاصی خواهد بود و مستخدمین کشوری با مدرک کارشناسی ارشد به استثنای کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی اتاق عمل نمی توانند در فراخوان شرکت نمایند.
متخصصین دارای دانشنامه تخصصی دندانپزشکی که به صورت درمانی یا هیأت علمی در دانشگاه تعهد می گذرانند می توانند در فراخوان دانشگاه محل انجام تعهدات شرکت نمایند و درصورت موافقت دانشگاه محل خدمت/محل تعهد می توانند در فراخوان سایر دانشگاه ها شرکت نمایند.
دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیأت علمی می گذرانند صرفا می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند. این متقاضیان بعد از شروع تعهدات می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر ۶ ماه به پایان تعهدات (فوق تخصص) و با موافقت کتبی دانشگاه محل خدمت یا محل تعهد می توانند در فراخوان سایر دانشگاه ها هم شرکت نمایند.
بر مبنای مصوبات هیأت عالی جذب شورایعالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند برای شرکت در فراخوان ۵ انتخاب داشته باشند که باید دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرایند پذیرش هیأت علمی دانشگاه ها دارای اولویت هستند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.
استخدام اعضای هیأت علمی در دانشگاه های علوم پزشکی منوط به موافقت سازمان اداری استخدامی کشور با اعطای مجوز جهت جذب خواهد بود. همینطور استخدام منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاه های ذیربط است.
استخدام اعضای هیأت علمی در مرتبه استادیار به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت است و متقاضیانی که در مقطع کارشناسی ارشد جهت مرتبه مربی در رشته پرستاری به صورت پرستاری مستقر در بالین جذب می شوند به استناد آیین نامه پرستاری مستقر در بالین تا ۵ سال حق ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را ندارند.
منبع:

1400/02/01
21:39:08
5.0 / 5
593
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور