اطلاعیه جدید دانشگاه امیركبیر؛

هیچ كلاس عملی حضوری برگزار نمی گردد

هیچ كلاس عملی حضوری برگزار نمی گردد کنکوری: دانشگاه امیرکبیر ضمن تاکید بر اینکه هیچ کلاس عملی تا اطلاع ثانوی بصورت حضوری برگزار نمی گردد، شرط حضور دانشجویان در آزمایشگاه ها را اعلام نمود.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه ای جدید اعلام کرد؛ باتوجه به شرایط اضطراری اعلام شده از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا در ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ درباب شیوع گسترده ویروس در کشور و بالخصوص در شهر تهران به اطلاع می رساند که تا رفع شرایط اعلام شده، موارد زیر برقرار خواهد بود.
۱- تمامی کلاس های نظری به طور مجازی برگزار می گردند و هیچ کلاس عملی نیز به طور حضوری تشکیل نخواهد شد. لازم به ذکر است که زمان و نحوه برگزاری کلاس های جبرانی برای دروس عملی که در این بازه برنامه ریزی شده بودند متعاقباً اعلام خواهد شد.
۲- تمامی دفاع های کارشناسی، کارشناسی ارشد، پیشنهاد رساله دکترا، پیش دفاع دکترا و دفاع دکترا به طور مجازی برگزار می شود.
۳- برگزاری امتحان جامع به طور حضوری ممکن نیست و در صورت لزوم فقط با رعایت شرایط ذکر شده در نامه مورخ ۹۹/۹/۲۴ می تواند به طور مجازی اجرا شود.
۴- فقط آزمایشگاه هایی باز خواهند بود که در آنها آزمایش هایی به طور سلسله وار انجام می شود و در صورت قطع آنها کلیه آزمایش های تکمیل شده باید از ابتدا تجدید گردند.
۵- فقط دانشجویانی که برای کار تحقیقاتی و انجام پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکترا و یا پیگیری برگزاری دفاع خود در اضطرار بوده و مجبور به مراجعه به دانشگاه می باشند مجاز به ورود به دانشگاه هستند. رؤسای دانشکده ها باید فایل اکسل فهرست این دانشجویان را از روز شنبه سریعاً به اداره انتظامات ارسال نمایند تا هماهنگی برای ورود ایشان صورت گیرد.


منبع:

1400/01/29
14:08:47
5.0 / 5
590
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , امتحان , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور