برای اولین بار؛

فراخوان ملی طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای منتشر گردید

فراخوان ملی طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای منتشر گردید کنکوری: نخستین فراخوان ملی طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای منتشر گردید انتقال تجارب بین المللی در حوزه های رشته های مهارتی جدید و بومی سازی آن متناسب با شرایط کشور یکی از موضوعات فرخوان است.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، نخستین فراخوان ملی طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای منتشر گردید از موضوعات این فراخوان می توان به تدوین و آمایش سرزمین و گسترش دانشگاه فنی و حرفه ای به تفکیک استانها در امتداد سند توسعه ششم و مطالعه و بررسی ایجاد رشته های جدید متناسب با نیاز جامعه و بازار کسب وکار و سرفصل های درسی در دانشگاه فنی و حرفه ای اشاره نمود.
انتقال تجارب بین المللی در حوزه های رشته های مهارتی جدید و بومی سازی آن متناسب با شرایط کشور، تدوین سند منابع نیروی انسانی برمبنای آمایش سرزمین آموزشکده ها و دانشکده های کشور شامل هیأت علمی و غیر هیأت علمی، سیستم های جدید توسعه ای آموزش های مهارتی و سهم دانشگاه فنی و حرفه ای در تولید ناخالص داخلی از دیگر موضوعات فراخوان مذکور است.
تمام موضوعات فوق با در نظر گرفتن سند توسعه ششم کشور و با تاکید بر مواد ۶۴-۶۵ است.
مؤسسات پژوهشی و پژوهشکده ها، شرکت ها، مؤسسات دولتی، انجمن ها، (دولتی، خصوصی، مردم نهاد و …) معتبر داخل و خارج از کشور می توانند نسبت به ارائه طرح های پژوهشی اقدام نمایند.
پروپوزال های پیشنهادی بایستی در قالب موضوعات فراخوان و برمبنای فرمت پروپوزال دانشگاه فنی و حرفه ای تدوین شوند.
فرم تکمیل شده و پیشنهاد طرح باید به آدرس ایمیل دانشگاه researchplan@tvu.ac.ir ارسال شود. مهلت ارسال پروپوزال ها تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد بود که باید بوسیله ایمیل ارسال شود و داوری آثار تا ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ انجام می شود.


منبع:

1400/01/27
12:40:08
5.0 / 5
594
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تولید , دانشكده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور