مسئول خوابگاه های دانشگاه خبر داد؛

فاز بعدی اسكان دانشجویان امیركبیر پس از موج چهارم كرونا

فاز بعدی اسكان دانشجویان امیركبیر پس از موج چهارم كرونا به گزارش کنکوری مسئول خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: فاز بعدی اسکان در خوابگاه های این دانشگاه بعد از عبور از موج چهارم کرونا و تثبیت شرایط انجام می شود.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه امیرکبیر، محمدرضا باقری در مورد اسکان در خوابگاه های این دانشگاه اظهار داشت: اسکان دانشجویان در شرایط شیوع بیماری کرونا به صورت فازی صورت می گیرد که هر فاز به طور متوسط ۴۵ روز است.
وی اضافه کرد: برای کاهش تراکم در خوابگاه ها و امکان استفاده گروه های مختلف، در هر فاز گروه های مشمول برپایه شرایط آموزشی تعیین می شوند.
مسئول خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: هم اکنون، فاز ششم اسکان در خوابگاه های این دانشگاه در جریان است که پیش از آغاز اسفند ۹۸ شروع شده و تا ۳۱ فروردین ادامه دارد.
باقری تصریح کرد: تمام دانشجویان مشمول اسکان در خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر از شهرهای غیربومی هستند.
وی اظهار داشت: از ۱۹ فروردین ماه ورود دانشجویان جدید از شهرستان به خوابگاه های دانشگاه ممنوع شده که علت این تصمیم هم به منظور کاهش تردد بین شهری و همینطور کاهش مخاطرات خوابگاه در وضعیت قرمز شهر تهران است.
مسئول خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: با عنایت به ممنوعیت پذیرش در شرایط فعلی، برگه تاییدیه بهداشتی صادر نمی گردد.
باقری اضافه کرد: پیش از این برگ تاییدیه بهداشت جهت غربالگری ایشان قبل از ورود به خوابگاه توسط مرکز بهداشت دانشگاه صادر می شد و البته برخی دانشجویان از مراکز درمانی و بیمارستانی معتبر هم برگ تاییدیه دریافت می کردند.
وی افزود: خوابگاه های این دانشگاه همچنان باز هستند و دانشجویانی که قبل از ۱۹ فروردین در خوابگاه ها ساکن بودند، همچنان امکان سکونت برای انها فراهم است.
مسئول خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: فاز بعدی اسکان در خوابگاه های این دانشگاه بعد از عبور موج چهارم کرونا و تثبیت شرایط از سر گرفته خواهد شد.


منبع:

1400/01/23
10:28:09
5.0 / 5
509
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور