سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان خبر داد

آئین نامه اعضای هیات علمی بومی سازی می شود

آئین نامه اعضای هیات علمی بومی سازی می شود به گزارش کنکوری سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از برنامه این دانشگاه برای بومی سازی آئین نامه اعضای هیات علمی اطلاع داد و اظهار داشت: طرح های تعاون و عضو هیات علمی وابسته برای توسعه دوره های کارشناسی ارشد را هم انجام خواهیم داد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر دوست محمد سمیعی در بیست و هفتمین اجلاس مجازی مشترک سراسری سرپرستان مدیریت های استانی، پردیس ها و مراکز این دانشگاه، تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۷۸ هزار دانشجومعلم، ۲۵ هزار مهارت آموزان حق التدرس و ۲۷ هزار مهارت آموزان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد و ۲۷ هزار کلاس درس به شیوه مجازی در سطح کشور برگزار شده است.
وی همینطور تصریح کرد: با عنایت به آمار بالای دانشجویان در سال تحصیلی جدید، همراهی بیشتر از پیش استان ها در این حوزه حائز اهمیت بوده و اگر ستاد مقابله با کرونا در تابستان به این نتیجه برسد که مشکلی جهت برگزاری کلاس های حضوری در مهر ماه وجود نخواهد داشت، دانشگاه فرهنگیان برای تجهیز و آماده سازی کلاس ها برنامه ریزی می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، او همینطور بومی سازی آئین نامه اعضای هیات علمی را مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: با رایزنی های صورت پذیرفته با وزارت علوم و حمایت رئیس دانشگاه فرهنگیان اقدامات لازم درمورد طرح تعاون و عضو هیات علمی وابسته برای توسعه دوره های کارشناسی ارشد، انجام پذیرفته است.
سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، تفکیک سامانه مهارت آموزی از سامانه گلستان و وجود سامانه ای مستقل برای مهارت آموزان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: دانشگاه نیازمند به وجود واحدی مستقل برای آموزش های الکترونیکی است. همینطور آزمایشگاه ها خصوصا در دروس علوم پایه با باید تجهیز و حدود ۳۲ هزار نفر دانشجو درس کارورزی به صورت شناور ساماندهی نماییم.
منبع:

1400/01/22
12:57:50
5.0 / 5
759
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور