با حكم رئیس سازمان بسیج اساتید كشور؛

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید كشور انتخاب شد

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید كشور انتخاب شد رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، طی حکمی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور را منصوب نمود.به گزارش کنکوری به نقل از سازمان بسیج اساتید، بامداد امروز و در مراسمی که در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، طی حکمی از جانب مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید، وحید آرایی بعنوان مسئول معاونت پژوهش و فناوری انتخاب شد.
وحید آرایی دارای دکترای علوم سیاسی (گرایش سیاستگذاری عمومی) از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.
گفتنی است، در این مراسم از زحمات نورالله قیصری در دوران مسئولیت وی در این سمت قدردانی گردید.
در متن حکم مسئولیت معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید آمده است:
برادر بسیجی دکتر وحید آرایی
با عنایت به شایستگی ها، تعهد و تجارب ارزشمند و به باعث این حکم جنابعالی به سمت معاونت پژوهش و فناوری منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.
توجه به اصول مهم نوسازی و تحول آفرینی هدفمند و انقلابی در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مسئله محور اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه ها و فعالیت ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیتهای این دوره سازمان بسیج اساتید می باشد.
ضروری است جنابعالی و مجموعه همکاران معاونت با بهره مندی از ظرفیت های گران سنگ جامعه علمی و دانشگاهی بر اساس سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق مأموریت های محوله پیوست حرکت نمایید.»منبع:

1400/01/19
23:15:07
5.0 / 5
563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور