اتمام بازبینی برنامه های آموزشی كارشناسی دانشگاه امیركبیر امسال

اتمام بازبینی برنامه های آموزشی كارشناسی دانشگاه امیركبیر امسال به گزارش کنکوری رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن اشاره به برنامه های این دانشگاه در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: بازبینی برنامه های آموزشی از سالهای گذشته شروع شده و امیدواریم سال جاری بازبینی برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی این دانشگاه به پایان برسد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر سید احمد معتمدی در نشست مجازی با اساتید و کارکنان دانشگاه به مناسبت شروع سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در سالهای اخیر تمامی فعالیتهای دانشگاه بر مبنای برنامه راهبردی طراحی و پیاده سازی شده است و تمام تلاش خویش را انجام می دهیم که در سال ۱۴۰۰ هم برپایه برنامه راهبردی دانشگاه حرکت نماییم.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه سال جاری سال پایانی فعالیت دولت می باشد مانند دوره های گذشته معمول است که جمع بندی از فعالیت ها هم صورت گیرد که این مورد هم درحال پیگری است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا باید از دستاوردهای آموزشی و پژوهشی در ماه های گذشته استفاده نماییم تا در مهرماه هم با شرایط بهتری ترم تحصیلی را آغاز نماییم.
دکتر معتمدی تصریح کرد: به علت انتشار کرونا دانشگاه از توان خود در حوزه مجازی بسیار بهره برد ازاین رو لازم است این تجربیات در آینده هم مورد استفاده قرارگیرد.
وی افزود: مبحث مهارت افزایی و کوآپ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر شروع شده و امسال به طور گسترده تر این فعالیت ها پیگیری می شود که بر طبق این طرح دانشجویان کارشناسی دانشگاه ۲ ترم تحصیلی خویش را در صنعت می گذارنند تا بعد از فارغ التحصیلی بتوانند با مهارت های بیشتری وارد بازار کار شوند.
دکتر معتمدی ضمن اشاره به توسعه و روند سریع فعالیتهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی سالهای اخیر اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه شرکتهای دانش بنیان، استارت آپ و مراکز رشد، رشد بسیار خوبی داشته است و بر مبنای آمارهای موجود این دانشگاه جزء دانشگاه های برتر این حوزه معرفی شده است.
وی تصریح کرد: برج ۲ فناوری این دانشگاه هم امسال افتتاح می گردد و افتتاح این مرکز هم به رشد فعالیتهای فناورانه دانشگاه کمک بسیاری خواهد نمود.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: از سال قبل مبحث راه اندازی مراکز تخصصی نوآوری، فناوری در دانشکده های این دانشگاه دنبال شد و امیداوریم امسال تمامی دانشکده های این دانشگاه موفق به راه اندازی این مراکز شوند.
دکتر معتمدی ضمن اشاره به افزایش ۴ برابری قراردادهای صنعتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۹ اظهار داشت: سال جاری هم توجه به قراردادهای صنعتی و اجرای قراردادهای بزرگ و ملی هم در دستور کار دانشگاه قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، وی افزود: یکی دیگر از برنامه های این دانشگاه در سال جدید افزایش جذب دانشجویان بین الملل است که طی سالهای اخیر این روند رشد خوبی داشته است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در انتها تصریح کرد: افزایش ظرفیت های خوابگاهی هم در دستور کار دانشگاه قرار دارد، البته این مورد هم طی سالهای اخیر از اولویت های اصلی دانشگاه بوده است.
منبع:

1400/01/17
12:35:44
5.0 / 5
499
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور