رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها:

فضای مجازی و تاكید بر سند دانشگاه اسلامی رویكرد اصلی نهاد است

فضای مجازی و تاكید بر سند دانشگاه اسلامی رویكرد اصلی نهاد است رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها با اشاره به سند دانشگاه اسلامی اظهار داشت: رویکرد نهاد در دوره مدیریت جدید، تاکید بر سند دانشگاه اسلامی است.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی با اشاره به رویکرد نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در دوره مدیریت جدید اظهار داشت: اتفاق مهم در نهاد راه اندازی پروسه تصمیم سازی بعنوان شورای راهبردی در نهاد است که این شورا در قالب ۵ کارگروه به بررسی ایده ها، تصمیم سازی و تصمیم گیری در سطح نهاد می پردازد. هر پیشنهادی که به نهاد ارائه شود در کارگروه های تخصصی مرتبط به صورت دقیق بررسی می گردد و در صحن شورای راهبردی تصمیم درباره آن گرفته می شود.
وی افزود: موضوع بعدی بحث حضور نهاد و فعالیت در فضای مجازی است که اتفاقات رخ داده اتفاقاتی خوب و بزرگ است. از موفق ترین اقدامات در روزهای کرونا، سامانه آموزش مجازی دروس معارف است که از بخش آموزش مجازی نهاد این مطالبه وجود دارد که بهتر است رویکردها را مجدد بازبینی نمایند. فضای مجازی جز اولویت ها و دغدغه های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها است.
وی در ادامه اضافه کرد: مسئولان در دفاتر استانی، شورای استانی را بعنوان اتاق فکر همکاران نهاد ببینند و تمام حوزه های در رابطه با دانشجو و دانشگاهیان در این شورا به صورت جدی مورد بررسی قرار بگیرد؛ یک موضوع مهم برای شورای استانی، بحث در باب اقتضائات دانشگاهی در دوران کرونا و پسا کرونا است و باید در این زمینه تاملاتی صورت بگیرد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به سند دانشگاه اسلامی اظهار داشت: رویکرد نهاد در دوره مدیریت جدید، تاکید بر سند دانشگاه اسلامی است. گفتمان سازی در این عرصه در حال انجام می باشد و خلاصه اش اینکه در بخش های آموزشی و پژوهشی و مدیریت دانشگاه اسلامی هم باید مانند بخش فرهنگی فعالیت داشته باشیم و امید است ان شاالله در این بخش دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

1400/01/05
16:23:59
5.0 / 5
600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور