نحوه برگزاری كلاس های آموزشی دانشجویان شهید بهشتی

نحوه برگزاری كلاس های آموزشی دانشجویان شهید بهشتی به گزارش کنکوری معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی از برگزاری حضوری کلاس های عملی دانشجویان دوره این دانشگاه در ترم جاری اطلاع داد و اظهار داشت: به صورت کلی تغییر خاصی در سیاست آموزشی ترم جاری نداشتیم.


دکتر علی اکبر افضلیان در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به تشریح برنامه های آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در ترم جاری پرداخت اظهار نمود: ترم گذشته به علت ادامه دار شدن انتشار کرونا ویروس تصمیم دانشگاه شهید بهشتی این شد که ترم تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی به شکل غیر حضوری برگزار کند. همینطور تصمیم داشتیم کلاس های آموزشی دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) را حدالامکان به صورت حضوری برگزار نماییم که در نهایت پیرو تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا صرفاً بخشی از کلاس های عملی که احتیاج به حضور دانشجو بود را حضوری برگزار کردیم.
ایشان در ادامه با تکیه بر اینکه در ترم پنجم آموزش دانشجویان هستیم، خاطرنشان کرد: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده ترم تحصیلی جاری دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی از ۱۱ بهمن ماه آغاز شد، هم اکنون در هفته پنجم ترم خود هستیم. خوشبختانه نیازی به طولانی شدن ترم نیست چون که ترم گذشته با فشردگی کامل برگزار شد و ترم جاری را طبق زمان بندی تعیین شده پیش می بریم.
معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره بر اینکه تغییر خاصی در قوانین آموزشی ترم پیش رو نداریم، تصریح کرد: تصمیم ما در ترم گذشته این بود که که کلاس های آموزشی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه مدتی به صورت حضوری برگزار گردد چون که لازم بود دانشجویان با حضور در محیط فیزیکی با فضای آموزشی و پژوهشی دانشگاه آشنایی پیدا کنند اما به علت شرایط ناشی از کرونا این امکان محقق نشده است و ترم جاری هم آموزش به روند سابق ادامه دارد.
افضلیان تصریح کرد: در ترم دوم تحصیلی کلاس های نظریه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی به صورت مجازی و کلاس های عملی دانشجویان هم با رعایت پروتکلهای بهداشتی به شکل حضوری برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی با تکیه بر اینکه وضعیت پذیرش دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی در برنامه ریزی های آموزشی ما اثرگذار است، تصریح کرد: پذیرش دانشجویان در خوابگاه ها و همینطور پذیرش دانشجو در این مراکز بیشتر تابع پروتکلهای بهداشتی ابلاغ گردیده است به طوریکه در هر اتاق باید یک دانشجو حضور داشته داشته باشد.
منبع:

1399/12/16
14:04:24
0.0 / 5
749
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور