مهلت ثبت نام كنكور باردیگر تمدید گردید

مهلت ثبت نام كنكور باردیگر تمدید گردید کنکوری: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ تا روز شنبه شانزدهم اسفند اطلاع داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: بر مبنای اطلاعیه نهم اسفند ماه جاری مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1400 در دوره های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از طریق دور) و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همینطور رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی باردیگر تمدید گردید.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: این مهلت به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز ۱۳ اسفند برای ثبت نام اقدام ننموده اند، تمدید شده و داوطلبان تا روز شنبه ۱۶ اسفند جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: متقاضیان لزوم دارد که درمهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه مندرج در اطلاعیه نهم اسفند و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی این سازمان رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
زرین تصریح کرد: ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: در تمامی تاریخ های اعلام شده توسط سازمان برای ثبت نام که به صورت رسمی از راه درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و رسانه های جمعی اطلاع رسانی شده و می شود، هزینه ای بابت تأخیر در ثبت نام وصول نشده و نخواهد شد.
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا پیش از این مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفند تمدید شده بود.
منبع:

1399/12/15
12:45:30
0.0 / 5
1108
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور