دانشگاه كانادایی به آموزش حضوری بازمی گردد

دانشگاه كانادایی به آموزش حضوری بازمی گردد به گزارش کنکوری دانشگاه ˮمک گیلˮ( McGill) کانادا اعلام نمود که می خواهد برای ترم پاییز آتی کلاس های خویش را به صورت حضوری برگزار کند.


به گزارش کنکوری به نقل از گلوبال نیوز، علی رغم تداوم شیوع کروناویروس در جهان، دانشگاه مک گیل خبر از بازگشت به کلاس های حضوری داد.
بحران کووید-۱۹ همه دانشگاه های جهان را به سمت برگزاری کلاس های مجازی سوق داد.
بی گمان در ترم پاییز هم انتشار کرونا منجر به تداوم آموزش مجازی در دانشگاه ها خواهد شد.
ولی دانشگاه "مک گیل" در مونترال کانادا طی یک بیانیه عمومی اعلام نمود: درحالی که بعضی از دوره ها از مزایای آموزش آنلاین استفاده می نمایند، دانشجویان و کارکنان ما باید خویش را برای بازگشت به ریتم منظم فعالیتهای دانشگاهی در ماه سپتامبر آماده کنند و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.
این اقدام در حالی صورت می گیرد که دانشگاه های کبک به علت شیوع کروناویروس نزدیک به یک سال است که کلاس های خویش را آنلاین برگزار می کنند.
بنا بر آخرین طرح دانشگاه "مک گیل"، خوابگاه دانشگاه برای همه دانشجویان سال اول که برای ترم پاییز درخواست خوابگاه می کنند، در دسترس خواهد بود.
این دانشگاه همینطور می خواهد کارمندان اداری و پشتیبانی خویش را به دانشگاه بازگرداند. با این هدف که تا ماه سپتامبر کارمندان "حضور منظم" داشته باشند.
دانشگاه مک گیل اعلام نمود که سلامتی جامعه دانشگاهی، اولویت اصلی ما است. در این راستا در سال آینده هم رعایت کلیه اقدامات بهداشتی و ایمنی ادامه خواهد یافت.1399/12/09
22:18:01
0.0 / 5
771
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور