معاون حقوقی وزیر علوم:

كمیته همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی تشكیل می شود

كمیته همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی تشكیل می شود به گزارش کنکوری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم اظهار داشت: مقرر است کمیته ای از اعضای وزارتخانه های علوم، بهداشت و سازمان برنامه بودجه تشکیل گردد تا وظیفه همسان سازی را عملی کنند.علی اسلامی پناه در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی وزارتخانه های علوم و بهداشت اظهار داشت: ما از اینکه همکاران ما در وزارت بهداشت حقوق بالایی را دریافت نمایند خوشحال هستیم، ولی دوست داریم حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های تابع وزارت علوم هم به همان اندازه افزایش یابد.
وی افزود: این مورد را هم به اطلاع سازمان برنامه بودجه رسانده ایم و هم دکتر غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در این حوزه صحبت کرده به توافق رسیده اند.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم اضافه کرد: دکتر نوبخت هم در نامه ها و صحبت های خود اعلام نمودند که علاقمند هستند این کار صورت گیرد به اطلاع مجلس هم رسانده ایم، ولی هنوز این کار انجام نشده، ولی در ارجاع مجدد بودجه مجلس پیشبینی شده است.
وی افزود: مقرر است یک کمیته ای هم از اعضای وزارتخانه های علوم تحقیقات و فناوری و بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه بودجه تشکیل گردد تا این وظیفه همسان سازی را عملی کنند.


منبع:

1399/12/03
23:21:51
0.0 / 5
947
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور