شروع كلاس های دانشگاه تربیت مدرس از فردا

شروع كلاس های دانشگاه تربیت مدرس از فردا کنکوری: بر طبق تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس کلاس های آموزشی از فردا 2 اسفندماه شروع می شود و امتحانات پایانی نیمسال دوم از 5 تا 24 تیرماه 1400 انجام خواهد شد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، کلاس های آموزشی این دانشگاه از فردا دوم اسفند ۹۹ شروع می شود و سوم تیر ۱۴۰۰ اختتام می یابد و دانشجویان روزهای یک شنبه و دوشنبه ۱۷ و ۱۸ اسفند می توانند برای حذف و تعویض دروس اقدام نمایند.
امتحانات پایانی نیمسال دوم دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس نیز از ۵ تا ۲۴ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و نمرات اولیه دانشجویان در سامانه گلستان این دانشگاه تا ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ثبت می شود، دانشجویان از ۳۱ تیر تا ۴ مرداد می توانند به نمرات خود اعتراض کنند. نمرات نهایی نیز از ۵ تا ۹ مرداد ثبت می شود.
مدیریت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس زمان انتخاب واحد با تأخیر دانشجویان در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ را اعلام نمود و بر این اساس، انتخاب واحد با تأخیر نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ دانشجویان این دانشگاه در ایام ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه تعیین شده است و عدم انتخاب واحد دانشجویان در مهلت یاد شده به مفهوم عدم مراجعه برای تحصیل بوده و برمبنای ضوابط آموزشی اقدام خواهد شد.


منبع:

1399/12/02
10:16:14
0.0 / 5
720
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور