نحوه برگزاری كلاس های عملی دانشجویان دانشگاه آزاد

نحوه برگزاری كلاس های عملی دانشجویان دانشگاه آزاد معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: طی بررسی های کارشناسی انجام شده، مقرر شد کلاس های عملی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق زرد و آبی، با حفظ کامل پروتکل های بهداشتی، به صورت حضوری برگزار گردد. بر این اساس، دانشجویان در مناطق زرد و آبی به گروه های کوچک تقسیم شده و در سه روز متوالی به صورت جداگانه، تعداد کل جلسات واحد عملی خویش را گذرانده و سپس در آزمون واحدهای عملی خود شرکت می کنند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر جواد علمایی ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان، در نشستی با مسؤلان این واحد دانشگاهی حضور یافت.
وی در این جلسه با تاکید بر اهمیت برگزاری کلاس های عملی به صورت حضوری برای دانشجویان، اظهار داشت: اگر دروس عملی به صورت حضوری برگزار نشود، دانشجویان نمی توانند از نزدیک با نحوه استفاده از تجهیزات و امکانات رشته خود آشنایی پیدا کنند.
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: طی بررسی های کارشناسی انجام شده، مقرر شد کلاس های عملی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق زرد و آبی، با حفظ کامل پروتکل های بهداشتی، به صورت حضوری برگزار گردد. بر این اساس، دانشجویان در مناطق زرد و آبی به گروه های کوچک تقسیم شده و در سه روز متوالی به صورت جداگانه، تعداد کل جلسات واحد عملی خویش را گذرانده و سپس در آزمون واحدهای عملی خود شرکت می کنند.
وی تصریح کرد: این راهکار به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان است. البته این دستورالعمل برای مناطق قرمز و نارنجی اجرا نخواهد شد.
علمایی در ادامه، با تاکید بر اینکه دانشگاه قوه عاقله کشور برای حل مشکلات جامعه است، اظهار داشت: اساتید دانشگاه باید بتوانند با تلاشهای علمی و پژوهشی خود، به جایگاهی برسند که در کنار فعالیتهای آموزشی، با صنعت هم تعامل داشته و به رفع مشکلات کشور کمک کنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دولتی نبوده و وابسته به پول نفت نیست، خاطرنشان کرد: کسب درآمدهای غیر شهریه ای در دستور کار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت تا آموزش و پژوهش و حل مشکلات کشور توسط اعضای هیأت علمی این دانشگاه، بدون دغدغه مالی صورت گیرد.1399/12/01
13:51:15
0.0 / 5
713
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور