اعلام آمار نهایی داوطلبان آزمون دستیاری

اعلام آمار نهایی داوطلبان آزمون دستیاری با اختتام زمان ثبت نام چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی اعلام گردید که بیش از 12 هزار داوطلب جهت شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام جاماندگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی روز جمعه ۲۴ بهمن ماه جاری بوسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir به انتها رسید و بیش از ۱۲ هزار داوطلب در این آزمون ثبت نام کردند.
برمبنای مصوبات نود و سومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، به تمامی دانشجویان رشته پزشکی عمومی که مطابق مقررات آموزشی مقطع مذکور مشمول افزایش سنوات تحصیلی شناخته نشده و حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ فارغ التحصیل می شوند، اجازه داده می شود تا فقط جهت پذیرش در رشته های تخصصی طب اورژانس و بیهوشی مبادرت به ثبت نام و شرکت در چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی کنند.
خدمات در رابطه با قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان این گروه از پذیرفته شدگان، بعد از اتمام دوره مقطع تخصصی پزشکی بالینی با مدت تعهدات ضریب K ایشان (منطبق با مقررات مرتبط در سهمیه پذیرش) تجمیع خواهد شد. آن گروه از دانشجویان متقاضی که پذیرش آنها در مقطع پزشکی عمومی با بهره گیری از سهمیه مناطق محروم (قانون برقراری عدالت آموزشی) بوده، مجاز به شرکت در چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی و استفاده از مزایای در رابطه با این مصوبه نیستند.
بر طبق مصوبه نوزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمان برگزاری آزمون پذیرش دستیار تخصصی از تاریخ ۷ اسفند ۹۹ به روز جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ تغییر یافت.1399/11/27
21:19:26
0.0 / 5
888
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور