امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون فراگیر پیام نور

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون فراگیر پیام نور مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (دوره بهمن ماه سال 1399) امروز اختتام می یابد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از روز سه شنبه ۱۴ بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفته است. پس متقاضیان شرکت در آزمون تاآخر وقت امروز پنج شنبه ۱۶ بهمن فرصت دارند جهت شرکت در جلسه امتحان به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر طبق آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به شهر حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است و یا عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباهی باشد، لازم است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نموده و موضوع را پیگیری کند در غیر این صورت فرد بعنوان متخلف تلقی شده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
نماینده سازمان سنجش آموزش کشور نیز امروز پنجشنبه مورخ ۱۶ بهمن از ساعت ۱۴: ۰۰ تا ۱۷: ۰۰ در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد بود.
آزمون نیز فردا جمعه ۱۷ بهمن ماه برگزار می گردد.1399/11/18
10:33:58
0.0 / 5
729
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور