امكان مجدد برای ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری برقرار شد

امكان مجدد برای ثبت نام تكمیل ظرفیت دستیاری برقرار شد کنکوری: جاماندگان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی مجدد فردا می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا؛ مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ آن دسته از داوطلبان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در نتایج نهایی پذیرفته نشدند یا به هر علت موفق به انجام انتخاب رشته نشده بودند، امکان مجدد انتخاب رشته فراهم آمد.
برمبنای انتشار اعلام نیاز رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت و همین طور اصلاحیه آن و باتوجه به درخواست دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی اصلاحیه در خصوص اضافه شدن رشته محل اعلام گردید.
بر این اساس زمان انتخاب رشته در آزمون فوق باردیگر فردا سه شنبه ۱۴ بهمن ماه جاری بوسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی شروع می شود و تا ساعت ۲۴ این روز ادامه دارد
داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهل و هفتم برای انتخاب رشته محل جدید یا ویرایش فرم انتخاب رشته خود می توانند تا امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹ فرصت داشتند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال آینده (دوره ۱۸) محروم خواهند شد.

منبع:

1399/11/14
22:36:52
0.0 / 5
801
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , ثبت نام , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور