پرداخت شهریه دانشجویی معلولان خفیف برای نخستین بار

پرداخت شهریه دانشجویی معلولان خفیف برای نخستین بار رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت کمک هزینه تشویقی برای ۲ هزار و ۹۰۰ دانشجو تحت پوشش شاغل در دانشگاه  دولتی اطلاع داد و اظهار داشت: بعد از آخر مهلت دو هفته ای برای تکمیل پرونده دانشجویی در سامانه دانشجویان سازمان بهزیستی کشور این پرداخت صورت خواهد پذیرفت.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، اولین نشست شورای دبیرخانه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون پشتیبانی از افراد دارای معلولیت با حضور «وحید قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور، «محمد نفریه» معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، «مجید رضازاده» رئیس مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی، «علی همت محمودنژاد» مشاور معلولان رئیس سازمان بهزیستی کشور، «منصور اله وردی زواره» مسئول و «سهیل معینی» دبیر دبیرخانه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون پشتیبانی از افراد دارای معلولیت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم درمورد گزارش گیری عملکرد دستگاههای اجرایی ذی ربط، راهکارهای تأمین بودجه برای اجرایی شدن قانون پشتیبانی از افراد دارای معلولیت بررسی و رویکرد بهزیستی در پرداخت شهریه دانشجویان دارای معلولیت تبیین و تشریح شد.

پرداخت تمامی بدهی های شهریه دانشجویان تحت پوشش به دانشگاه آزاد
«مجید رضازاده» رئیس مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی کشور از واریز شهریه نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ دانشجویان تحت پوشش بهزیستی اطلاع داد و اظهار داشت: بنابر تاکید رئیس سازمان بهزیستی کشور دانشجویان تحت پوشش در رویکرد جدید با هدف شفافیت در آمار و سرعت بخشی به پرداخت شهریه ساماندهی شدند و بدهی های سالهای ۹۷ تابحال تسویه شد.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی کشور ضمن اشاره به راه اندازی سامانه دانشجویی از آغاز سالجاری، اظهار داشت: تمامی شهریه ها به صورت الکترونیک پرداخت می شود و الان آمادگی داریم تا بعد از معرفی دانشگاه آزاد به سامانه متصل و مستقیماً شهریه را به دانشگاه واریز نماییم.
وی با اشاره به اینکه تابحال ۲۳ هزار و ۱۴۱ دانشجو در سامانه دانشجویی سازمان بهزیستی کشور ثبت نام کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد ۱۸ هزار نفر اطلاعات ترمیک خویش را در سامانه بارگذاری کردند که ۱۴ هزار و ۱۰۰ نفر از جانب مدیران کل استانی تایید و در دسترس ما قرار گرفته است که بعد از ارزیابی نواقصی داشته اند که از ۱۱ بهمن ماه به مدت ۲ هفته سامانه برای ویرایش و تکمیل اطلاعات بازگشایی شده است.

معلولان خفیف تا دهک ۱۰ هم برای نخستین بار شهریه دانشجویی دریافت می کنند
در ادامه «وحید قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز شهریه دانشجویی فرزندان افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید اطلاع داد و اظهار داشت: پرداخت شهریه فارغ از دهک های درآمدی خانواده دانشجویان و فارغ از شدت معلولیت صورت پذیرفته است. این در حالیکه برپایه بودجه مصوب سازمان بهزیستی کشور برای معلولان خفیف تا دهک ۱۰ هم برای نخستین بار پرداخت شهریه به صورت کامل انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی، رئیس سازمان بهزیستی کشور در انتها از پرداخت کمک هزینه تشویقی برای ۲ هزار و ۹۰۰ دانشجو تحت پوشش شاغل در دانشگاه دولتی در هفته های آتی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: بعد از آخر مهلت دو هفته ای برای تکمیل پرونده دانشجویی در سامانه دانشجویان سازمان بهزیستی کشور این پرداخت صورت خواهد پذیرفت.1399/11/14
12:08:04
0.0 / 5
805
تگهای خبر: تحصیل , ثبت نام , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور