بازگشت دانشجویان به دانشگاه بزرگ آمریكایی

بازگشت دانشجویان به دانشگاه بزرگ آمریكایی کنکوری: دانشگاه پرینستون در شروع ترم بهار، دانشجویان را برای دریافت آموزش حضوری به محوطه دانشگاه بازمی گرداند.


به گزارش کنکوری به نقل از وب سایت رسمی دانشگاه پرینستون، با توجه به اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پرینستون برای ترم بهار در حال بازگشت به دانشگاه هستند، حدودا همه جوانب دانشگاه با پشتکار برای پشتیبانی از سلامتی و ایمنی دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی در حال تلاش هستند.
در مجموع، ۲ هزار و ۸۸۷ دانشجوی کارشناسی در خوابگاه های دانشگاه و حدود ۶۷۰ نفر نیز در منطقه نزدیک به دانشگاه زندگی می کنند.
تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی برای حضور در دانشگاه دعوت شده اند اما حضور آنها ضروری نیست.
البته بیشتر کلاس ها نیز به همان شیوه آنلاین برگزار خواهند شد.


دانشجویانی که در خوابگاه زندگی نمی کنند ولی به پردیس دانشگاه دسترسی دارند، باید در برنامه تست بدون علامت کرونا شرکت نمایند.
از زمان فراهم کردن آمادگی برای شروع ترم بهار ۳ هزار و ۳۰۰ تست بدون علامت کرونا از دانشجویان مقطع کارشناسی دریافت شده است.
از مجموع این تست ها، تنها ۱۲ نفر به کووید-۱۹ مبتلا بودند که قرنطینه شدند.
بلافاصله بعد از ورود دانشجویان به دانشگاه، در سالن ورزشی از آنها تست کرونا دریافت می شود. سپس به خوابگاه های خود می روند و بلافاصله باید پروتکل های تعیین شده برای قرنطینه در خوابگاه را رعایت نمایند.
به دانشجویان مقطع کارشناسی اتاق های تک نفره داده شده تا میزان شیوع محدود شود.
دانشجویان اجازه ترک اتاق خودرا ندارند مگر برای مواقع ضروری مانند استفاده از حمام و سرویس بهداشتی. این شرایط تا زمانی که تست کرونای دانشجو منفی نشود، ادامه پیدا می کند.
برای آگاهی دانشجویان از راهنمایی های در رابطه با کووید-۱۹، دانشگاه پرینستون یک کمپین بهداشت به وجود آورده که اطلاعات آموزشی را بوسیله رسانه های اجتماعی، فیلم، ایمیل و پوستر در اختیار دانشجویان قرار می دهد.
منبع:

1399/11/12
21:18:57
0.0 / 5
847
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور