نتایج آزمون استخدامی امروز اعلام می شود

نتایج آزمون استخدامی امروز اعلام می شود نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز ۲۸ دستگاه  اجرایی کشور در سال ۹۹  تا ساعت ۲۰ امشب (شنبه مورخ ۱۱ بهمن) بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، متقاضیان هریک از دستگاههای اجرایی بعد از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که بر مبنای نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر به شرح جدول انتشار یافته در سایت سازمان سنجش رجوع و با عنایت به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.
متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک، که متقاضی استفاده از بند در ارتباط با احراز سابقه ۱۰ سال سکونت هستند، لازم است جهت تایید اطلاعات خوداظهاری در خصوص بومی شهرستانی، فرم استشهاد محلی مبحث اطلاعیه مورخ ۲۷ مهر ۹۹ مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش را تکمیل کرده و بعد از تایید از مرجع مربوطه در هنگام رفتن به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم عرضه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو شده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر مبنای نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
همینطور عدم رجوع متقاضی در مهلت تعیین شده بر مبنای اطلاعیه اعلام شده توسط دستگاه اجرایی جهت بررسی مدارک به منزله انصراف متقاضی از سایر مراحل استخدام تلقی می شود. بعد از بررسی مدارک از بین متقاضیان واجد شرایط تا چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه استخدامی به هریک از دستگاههای اجرایی معرفی خواهند شد.
منبع:

1399/11/11
21:40:37
0.0 / 5
852
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور