در ۳۲ استان صورت گرفت؛

اتمام آزمون های متمركز اختتام نیم سال اول دانشگاه علمی كاربردی

اتمام آزمون های متمركز اختتام نیم سال اول دانشگاه علمی كاربردی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اتمام آزمون هماهنگ و متمرکز این دانشگاه به صورت غیرحضوری (برخط) در 32 استان آگاهی داد.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن محمدزاده از برگزاری موفق آزمون متمرکز اختتام نیم سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری (برخط) آگاهی داد.
وی اضافه کرد: آزمون های متمرکز اختتام ترم دوره های علمی کاربردی در نوبت اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ طی هشت روز متوالی با ۲۵ عنوان دروس مهارت مشترک و عمومی در دو مقطع کاردانی (۱۴ درس) و کارشناسی (۱۱ درس) که از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۷ دی ماه مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون بطور همزمان و به صورت غیرحضوری (برخط) در کل کشور شروع و در تاریخ ۵ بهمن ماه سالجاری به پایان رسید.
وی از برگزاری آزمون هماهنگ و متمرکز به صورت غیرحضوری (برخط) در ۳۲ استان برای ۲۵ عنوان درس با تعداد ۲۵۲۴۸۰ نفر درس آگاهی داد.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: در این آزمون ها بمنظور مساعدت با دانشجویان برای هر عنوان درس دو نوبت آزمون در نظر گرفته شده بود تا چنانچه دانشجو بهر دلیلی (قطعی برق، اینترنت و …) نتوانست آزمون اول را به انتها برساند می توانست در آزمون نوبت دوم شرکت نماید.
وی بیان کرد: تمامی پروسه برگزاری آزمون های متمرکز غیرحضوری (برخط) بوسیله «سامانه آزمون متمرکز» انجام شده است.


منبع:

1399/11/08
15:40:37
0.0 / 5
802
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور