خسروپناه مطرح كرد؛

گام های موثر دانشگاه آزاد در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی

گام های موثر دانشگاه آزاد در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: این دانشگاه بعنوان دانشگاهی پیشرو در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی گام های مؤثری برداشته است.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه آزاد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه با حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ملاقات و گفتگو کردند.
خسروپناه در این دیدار با اشاره به نقش علوم انسانی و هنر در کاهش لطمه های اجتماعی، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یک دانشگاه مبتکر و کارآمد با پایه ریزی معاونت علوم انسانی و هنر به پژوهش در حوزه علوم انسانی پرداخت تا بتوانند در جامه عمل پوشاندن به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه علوم انسانی، قدم های مؤثری را بردارد.
وی با اعلان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان دانشگاهی پیشرو در حوزه تمدن سازی نوین اسلامی گام های مؤثری برداشته است، گفت: امیدواریم این دانشگاه با تربیت نسل جوان انقلابی و تأثیرگذار بتواند بیش از گذشته فعالیت کند و بدون شک حرکت این دانشگاه در راه فرمایشات مقام معظم رهبری، لبیک به توسعه، استقلال و حرکت به سمت خودکفایی است.
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: تحمل ناملایمات، صبر و استقامت در راه بالندگی، تاکید بر اقتصاد مقاومتی همچون کلمات کلیدی برای رسیدن به استقلال واقعی، توسعه و سربلندی است که باید مدنظر قرار گیرد.
خسرو پناه با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، حرکت رو به رشد خودرا برای تولید علم و توجه به علوم انسانی اسلامی، در اولویت کاری خود قرار داده است، اضافه کرد: این دانشگاه با مسیر در پیش گرفته و با تأثیرپذیری از منویات مقام معظم رهبری به زودی بعنوان یک دانشگاه اسلامی و انقلابی به افتخاراتی بزرگ نائل خواهد شد.

1399/11/07
23:33:51
0.0 / 5
1056
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور