در یك دانشگاه آمریكایی،

اگر دانشجویان تست كرونا ندهند، جریمه می شوند

اگر دانشجویان تست كرونا ندهند، جریمه می شوند کنکوری: دانشگاه ˮبیلرˮ جدیدا بطور هفتگی از دانشجویان خود تست کرونا دریافت می کند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، این تست هفتگی جدید با کمک آزمایش جدید چند میلیون دلاری دانشگاه امکان پذیر شده است و نتایج را در کمتر از ۲۴ ساعت مشخص می کند.
دانشگاه "بیلر" برای هر دانشجو، استاد و کارمند دانشگاه این تست ها را ارائه می دهد.
این برنامه یکی از دقیق ترین و جامع ترین برنامه های هفتگی مورد نیاز در مورد بیماری "کووید-۱۹" در بین کالج ها و دانشگاه های تگزاس است و افرادی که این تست ها را انجام ندهند، مجازات می شوند.
اگر دانشجویان ۲ دوره تست کرونا را از دست بدهند، در باقی ترم در هیچ فعالیت درسی مشترک شرکت نخواهند کرد. اگر ۳ آزمون را از دست دهند، با هدف
محدود شدن فعالیت دانشجویی، دسترسی به وای فای نخواهند داشت و اگر ۴ باز از دادن تست کرونا امتناع کنند، با خطر محرومیت مواجه می شوند.
با شروع ترم بهار از سه شنبه تست گیری از دانشجویان نیز شروع شد.
این تصمیم برای نیاز به انجام آزمایش مبتلاشدن به کووید-۱۹، در حالی است که تگزاس با بدترین حالت شیوع بیماری دست و پنجه نرم می کند و ظرفیت تخت های بخش آی سی یو بیمارستان های این ایالت حدودا رو به پایان رسید.
همین طور یکی از دانشجویان دانشگاه بیلر نیز در هفته ای که گذشته بر اثر مبتلاشدن به "کووید-۱۹" درگذشت.
گفته شده بعد از ترم پاییز، دانشجویان این دانشگاه خواهان تعامل چهره به چهره بیشتری هستند.
مقامات دانشگاه بیلر اعلام نمودند که با این آزمایشگاه مجهز جدید، دانشگاه هم تست ها را تجویز می کند و نتایج آزمایش سواب بینی را به سرعت در اختیار افراد قرار می دهد.
این دانشگاه اعلام نموده که می تواند در طول ترم بهار حداکثر ۱۵۰ هزار تست کرونا دریافت کند و روزانه ۸ هزار تست بیشتر پردازش کند.
منبع:

1399/11/04
15:44:34
0.0 / 5
853
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور