آیت الله حسینی بوشهری:

مشكل خودروسازی كشور كم توجهی به كیفیت محصولات تولیدی است

مشكل خودروسازی كشور كم توجهی به كیفیت محصولات تولیدی است به گزارش کنکوری رئیس شورایعالی جامعه مدرسین حوزه اظهار داشت: از موارد بسیار مهم در حوزه صنعت کمبودها در بخش خودروسازی است چونکه توجه بیشتر مدیران به افزایش کمیت بوده درصورتی که باید به کیفیت بیشتر توجه می شد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، آیت الله حسینی بوشهری ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحقق شعار ما می توانیم در بخش های مختلف مایه افتخار همه ما بوده است اظهار داشت: مردم سربلند ایران اسلامی همواره در سختی ها در صحنه بوده اند و توانسته اند در اوج تحریم ها گام های بلندی بردارند.
رئیس شورایعالی جامعه مدرسین ضمن اشاره به وجود برخی کاستی ها و مشکلات در جامعه اظهار داشت: هرچند در بخشی از صنعت پیشرفت خوبی داشتیم اما در چند حوزه عملکرد خوبی نداریم.
وی اضافه کرد: از موارد بسیار مهم کمبودها در صنعت خودروسازی است چونکه بیشتر توجه مدیران به افزایش کمیت بوده در صورتیکه کیفیت باید بیشتر توجه می شد.
آیت الله حسینی بوشهری مشکلات ارزی در تأمین مواد اولیه بخش تولید اظهار داشت: مشکلات ارزی در تأمین نهاده های ارزی از مواردی است که با همکاری نهادها باید در کوتاه ترین زمان رفع گردد.
وی اضافه کرد: در شأن مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی که همواره پشتیبان این نظام بوده اند نیست درگیر مشکلات معیشتی شوند.
دبیر شورایعالی حوزه های علمیه با تکیه بر لزوم همدلی و همراهی مسؤلان در دولت دوازدهم برای رفع مشکلات در مدت زمان باقی مانده از عمر دولت اظهار داشت: در همین فرصت کوتاه می توان کار را بگونه ای سامان داد تا مدیران بعدی بر اساس همین خط مشی در راه درست حرکت کنند.
وی در انتها از مسؤلان خواست با عنایت ویژه به شهر مقدس قم این شهر را علاوه بر اینکه پایگاهی علمی برای جهان اسلام است به قطبی صنعتی و پیش رو در کشور تبدیل کنند.


منبع:

1399/11/03
22:19:47
0.0 / 5
1190
تگهای خبر: تولید , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور