برنامه دانشگاه آمریكایی برای بازگشت سریع تر دانشجویان

برنامه دانشگاه آمریكایی برای بازگشت سریع تر دانشجویان کنکوری: یک دانشگاه کوچک آمریکایی اعلام نمود تا چند روز دیگر به سکوت حاکم بر دانشگاه ناشی از عدم حضور دانشجویان آخر خواهد داد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه "پروایدنس" ( Providence ) در ایالت مونتانا آمریکا مانند هر دانشگاه دیگری در این دوران و انتشار کرونا کلاس های حضوری خویش را لغو نمود.
ولی این دانشگاه به تازگی اعلام نمود دانشجویان در ترم بهار به دانشگاه بازمی گردند.
"مکنزی استیک" یکی از مسؤلان دانشگاه اظهار داشت: یکی از موارد آمادگی برای ترم بهار، اطمینان از وجود فضای کافی برای قرنطیه دانشجویان بود.
در حالیکه انجام قرنطینه در محیط های تعریف شده در دانشگاه سفارش می شود، دانشگاه نمی تواند دانشجویان را مجبور به قرنطینه شدن در دانشگاه کند.
این دانشگاه در مجموع ۲۴ اتاق برای جدا شدن دانشجویان و ۲۳ اتاق برای قرنطینه دارد. هر آپارتمان دانشگاه که بعنوان اتاق انزوای دانشجویان شناخته می شود، دارای ۴ اتاق خواب است.
همینطور فضای قرنطینه هم وجود دارد. اگر ظرفیت این فضاها تکمیل شود، دانشگاه با چهار هتل محلی توافق کرده است تا دانشجویان را در صورت ضرورت اسکان دهند.
در برنامه بازگشت دانشجویان، انجام تست کرونا هم وجود دارد و دانشجویان، اساتید و کارکنان باید پیش از حضور در دانشگاه ها و کلاس ها نتیجه تست کرونا منفی خویش را عرضه کنند.
"مکنزی استیک" افزود: من به شما اطمینان می دهم که در طول ترم به صورت مستمر از دانشجویان و اساتید و کارکنان تست کرونا خواهیم گرفت. صندلی ها در کلاس ها با فاصله از هم قرار گرفته و محیط دانشگاه به صورت مستمر ضدعفونی می شود تا سلامتی هیچ کدام از اعضای جامعه دانشگاهی ما به خطر نیفتد.

منبع:

1399/10/21
14:03:58
0.0 / 5
679
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور