اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون كنكور

اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون كنكور به گزارش کنکوری اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه ) سال ۱۳۹۹ منتشر گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، متقاضیانی که اسامی آنان بعنوان پذیرفته شده نهایی کدرشته محل های اعلام شده از جانب دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفا برپایه سوابق تحصیلی سراسری (بهمن ماه) سال ۱۳۹۹ اعلام شده است برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و مدارک مورد نیاز و نحوه انجام مراحل ثبت نام از روز شنبه مورخ ۲۰ دی به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع کنند.
همه پذیرفته شدگان باید حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور دارای مدرک دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه، پیش دانشگاهی نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی، دیپلم نظام آموزشی جدید (نظام آموزشی ۳-۳-۶) و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند، در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.
پذیرفته شدگان دوره روزانه این مرحله خواه در رشته قبولی ثبت نام نمایند و یا ننمایند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ به منظور انتخاب رشته های دوره روزانه نخواهند بود.
همه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند. عدم ثبت نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.
پذیرفته شدگان مندرج در این اطلاعیه که قبلاً در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند مطابق ضوابط، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید منحصراً در رشته قبولی جدید به تحصیل بپردازند.
همینطور این دسته از متقاضیان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می شود.
پذیرفته شدگان مرد لازم است با عنایت به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحات ۳ و ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی بهمن ماه سال ۱۳۹۹ واجد شرایط لازم بوده و گواهی در ارتباط با دانشگاه محل قبولی عرضه کنند.
از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از سوی متقاضیان به این سازمان باشد) و یا مغایرت عنوان دیپلم باشند، صرفا ثبت نام موقت و مشروط به عمل خواهد آمد. بنابراین لزوم دارد این دسته از پذیرفته شدگان مدارک لازم را به دانشگاه محل قبولی عرضه نمایند تا بررسی لازم در مدارک و مستندات عرضه شده صورت گیرد.
متقاضیانی که دارای مغایرت معدل و یا مغایرت عنوان دیپلم باشند باید وضعیت نهایی خویش را تا آخر بهمن ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از رفتن به این سازمان جداً اجتناب کنند. در هر مرحله از پذیرش (ثبت نام، پذیرش و یا هنگام تحصیل )، چنانچه مشخص شود که متقاضی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات نادرست عرضه کرده و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی لغو و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
با عنایت به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیک، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http: //darkhast.sanjesh.org رجوع و درخواست خویش را به همراه مستندات لازم ثبت نام نمایند.
بعد از ثبت درخواست، برای داوطلب شماره نامه و کدرهگیری از راه پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند بعد از دریافت شماره و کدرهگیری از راه پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http: //rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود آگاه شوند.1399/10/19
22:24:25
0.0 / 5
1038
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور