آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون ارشد از امروز

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون ارشد از امروز کنکوری: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام بیشتر از ۷۰ هزار داوطلب پذیرش در دوره کارشناسی ارشد، بر مبنای سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز اطلاع داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محلهای مرحله پذیرش برپایه سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید. تمامی متقاضیانی که اسامی آنان بعنوان پذیرفته شده نهایی این مرحله اعلام شده لازم است برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و مدارک مورد نیاز از امروز چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹ به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: بیشتر از ۷۰ هزار و ۹۷۲ داوطلب دوره کارشناسی ارشد، برمبنای سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدند و همه پذیرفته شدگان به شرط دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.
زرین اضافه کرد: متقاضیانی که در این مرحله پذیرفته شوند، در صورتیکه پذیرفته شده نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ باشند، قبولی قبلی آنان لغو خواهد شد و این دسته از متقاضیان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خویش را ندارند. این دسته از متقاضیان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه آغاز به تحصیل داوطلبان پذیرفته شده، از نیم سال دوم و مشخصا از بهمن ماه خواهد بود، اضافه کرد: پذیرفته شدگانی که اسامی آنان در این مرحله بعنوان پذیرفته شده نهایی در دوره های روزانه اعلام شده، حتی در صورت عدم ثبت نام در محل قبولی مندرج در این اطلاعیه و یا انصراف قطعی از کدرشته محل قبولی، حق ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ را ندارند.
بگفته وی؛ همه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در موسسه محل قبولی خود اقدام نمایند و عدم ثبت نام به موقع پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می شود.
زرین اشاره کرد: باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org رجوع و درخواست خویش را به همراه مستندات لازم ثبت کنند.1399/10/18
23:28:38
0.0 / 5
964
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور