مالزی، در فكر بازگشت هرچه سریع تر دانشجویان به دانشگاه

مالزی، در فكر بازگشت هرچه سریع تر دانشجویان به دانشگاه به گزارش کنکوری انتظار می رود دانشجویان مالزی از اوایل ماه مارس سال ۲۰۲۱ به دانشگاه های خود بازگردند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام وزیر علوم مالزی، بازگشت دانشجویان این کشور به دانشگاه ها جهت بررسی و تصویب مورد توجه شورای امنیت ملی قرار خواهد گرفت.
"نورانی احمد" اظهار داشت: وزارت علوم مالزی پیشنهاد کرد که دانشجویان در ماه مارس سال ۲۰۲۱ به دانشگاه های خود بازگردند.
وی افزود: ما بزودی این پیشنهاد را به شورای امنیت عرضه خواهیم کرد و به محض صدور چراغ سبز، به صورت رسمی این خبر را اعلام خواهیم کرد.
از سال گذشته، پاندمی "کووید-۱۹" منجر به تعطیلی دانشگاه ها شد و دانشجویان موسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی را به سمت آموزش آنلاین و از راه دور سوق داد.
وزیر علوم مالزی اضافه کرد: وزارتخانه ما برای تقویت روش های استاندارد عملیاتی خود با دانشگاه ها به نزدیکی کار می کند تا آماده پذیرش مجدد دانشجویان خود شوند.
وی اظهار داشت: در بین پیشنهادهای ابلاغی، فراهم کردن شرایطی است تا دانشجویان از هم جدا شوند. اگر قرار باشد در آینده ای نزدیک دانشجویان به دانشگاه ها بازگردند، برای از بین بردن هرگونه خطر، کلاس های ترکیبی برگزار می شود.
در این میان، معاون دانشگاه "دانشگاه پوترای مالزی" اظهار داشت که آنها اقدامات آماده سازی برای استقبال از دانشجویان (در صورت اجازه برای بازگشت در ماه مارس) را شروع کرده اند.
وی اظهار داشت: گفت وگوها میان دانشگاه ها و وزارت علوم شروع شده ولی تصمیم نهایی به تصویب شورای ملی امنیت بستگی دارد.
مقرر است از ماه ژانویه سال آتی تا آخر ترم در اواسط فوریه، کلاس ها به صورت آنلاین برگزار گردد و بعد از آن با آغاز ترم جدید، دانشجویان به دانشگاه بازگردند.1399/10/06
22:52:01
5.0 / 5
1068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور