لزوم توسعه فضای دانشكده دندانپزشكی اراك

لزوم توسعه فضای دانشكده دندانپزشكی اراك به گزارش کنکوری مرکزی رئیس دانشکده دندانپزشکی اراک اظهار داشت: دانشکده همچنان نیازمند توسعه فضاست.


دکتر احسان مومنی ۲۶ آذرماه در جریان سفر دکتر بهزاد هوشمند دبیر شورای آموزش دندان پزشکی کشور به استان مرکزی و بازدید از کلینیک ایثار و دانشکده دندانپزشکی اراک در جمع اعضای هیات علمی این دانشکده بیان کرد: یکی از اشکالات این دانشکده فضای فیزیکی است که باید توسعه یابد که اساسا این توسعه فشرده سازی صورت گرفته در بعضی بخش ها را رفع می کند و امکان چیدمان بهتر تجهیزات را رقم می زند.
وی با اشاره به برخی مشکلات رفاهی مجموعه دانشکده اضافه کرد: در حال حل این مشکلات هستیم و امیدواریم با از بین رفتن ویروس کرونا بتوان مشکلات رفاهی دانشجویان و اعضای هیات علمی را رفع کرد.
مومنی با اعلان اینکه دانشکده هم اکنون ۲۰۰ دانشجو دارد، اظهار داشت: دانشکده دندانپزشکی با افزایش ظرفیت دوبرابری تجهیزات می تواند در سال های آتی ظرفیت پذیرش دانشجو را به دو برابر افزایش دهد.
دانشکده دندانپزشکی بچه بی سرپرست شده است
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، در این نشست دکتر بیانی معاون آموزش دانشکده به بیان مشکلات اعضای هیات علمی پرداخت و اظهار داشت: متاسفانه دانشکده دندانپزشکی به مانند بچه بی سرپرست شده است بطوریکه دانشگاه علوم پزشکی نسبت به این مجموعه نگاه حمایتی ندارد و حتی برای خرید کوچکترین تجهیزات باید درگیر بروکراسی اداری عجیبی شویم.
وی خواهان ایجاد سیستم مالی مستقل برای دانشکده شد و اظهار داشت: مشکلات دانشکده به شکلی است که در حال هضم آن هستیم چونکه حل نمی شوند و این امر چالش های جدی را برای مجموعه مدیریتی دانشکده و اعضای هیات علمی به وجود آورده است.
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، در این نشست اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی مواردی همچون پرداخت نشدن هزینه طرح های پژوهشی که موجب از بین رفتن انگیزه اعضای هیات علمی شده است، کمبود نیروی انسانی در بخش های مختلف، نبود بخش مستقل جراحی فک و صورت در یکی از بیمارستان های شهر، لحاظ نشدن حقوق و بیمه در دوره مرخصی زایمان، چالش های جدی در راه دریافت پروانه مطب و فرآیند طولانی ستاندن مجوز، مشکلات موجود در تامین ودیعه مسکن اعضا و عدم هماهنگی دانشگاه و دانشکده را همچون مشکلات جدی دانشکده مطرح نمودند و خواهان تغییر نگاه دانشگاه علوم پزشکی اراک به دانشکده دندانپزشکی شدند.
منبع:

1399/09/28
12:51:18
5.0 / 5
1167
تگهای خبر: آموزش , بیمه , پزشكی , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور