مهلت ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی تمدید گردید

مهلت ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی تمدید گردید مهلت ثبت نام چهاردهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی تمدید گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی چهاردهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات (به ویژه مفاد دستورالعمل اجرائی آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی)پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۹۹ به روش الکترونیک برگزار می گردد.
بر این اساس ثبت نام این آزمون در ایام ۹ تا ۱۲ آذر انجام شد و باتوجه به درخواست داوطلبان مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت ثبت نام در این آزمون را تمدید کرد و متقاضیان مجاز می توانند در بازه زمانی یکشنبه ۳۰ آذر تا دوشنبه اول دی ماه ۹۹ به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند و در بخش آزمون ملی دندانپزشکی نسبت به ارسال مدارک ثبت نام اقدام نمایند. این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.
داوطلبان قبل از ثبت نام اینترنتی، باید در «مرکز خدمات آموزشی» وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آنرا تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند و هزینه ثبت نام ۲ میلیون ریال (۲۰۰ هزار تومان) است. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که امسال گرفته شده باشد، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه و تصویر اسکن شده کارت ملی است.
آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران برگزار می شود و نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود. بعد از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، برای شرکت در مرحله عملی آزمون به پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران معرفی خواهند شد.
منبع:

1399/09/16
13:02:59
5.0 / 5
1104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور