به دلیل شرایط كرونا در دو دانشگاه انگلیسی صورت گرفت؛

تغییر شرایط قبولی دانشگاه برای كاهش استرس دانشجویان

تغییر شرایط قبولی دانشگاه برای كاهش استرس دانشجویان دانشگاه ˮساریˮ انگلیس برای سال تحصیلی آینده، شرایط ورود به دانشگاه را برای اغلب دانشجویان متقاضی دوره ˮکارشناسی ˮ می کاهد.


به گزارش کنکوری به نقل از بی بی سی، با توجه به این که دانشجویان هم اکنون شرایط تحصیلی جدیدی را به سبب کرونا سپری می کنند و لطمه هایی هم در این دوران دیده اند، دانشگاه "ساری" انگلیس شرط نمرات را کاهش داده است.
این دانشگاه برای کاهش فشار و استرس وارده به دانشجویان دوره کارشناسی، شرط قبولی با نمرات را کاهش داده تا دانشجویان با کسب نمرات پایین تر هم به تحصیل خود ادامه دهند.
دانشگاه ساری دومین موسسه آموزش عالی است که طی هفته گذشته دست به چنین اقدامی زد.
این در حالیست که دولت انگلیس اعلام نموده برنامه هایی را برای نحوه مدیریت فشار و استرس در دانش آموزان این کشور منتشر خواهدنمود.
"لیزی باروز" از مدیران دانشگاه ساری اظهار داشت: ما هم اکنون این اقدام را برای کاهش فشار و اضطراب متقاضیان امسال انجام میدهیم. چونکه این دانشجویان با اختلال مداوم و عدم اطمینان در مورد امتحانات و ارزیابی یادگیری خود مواجهند.
وی افزود: با برداشتن این گام، ما می توانیم در وضعیت فعلی که دانشجویان به سبب کرونا با لطمه های ناعادلانه ای مواجهند، شرایط راحت تری را برای آنها ایجاد نماییم.
دانشگاه بیرمنگام هم دیگر دانشگاه انگلیسی است که شروط ورود به دانشگاه را می کاهد.1399/09/15
22:58:40
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور