دانشگاه شریف اعلام كرد؛

برگزاری هرگونه مراسم حضوری ممنوع می باشد

برگزاری هرگونه مراسم حضوری ممنوع می باشد دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای نحوه فعالیت كارمندان و حضور دانشجویان در هفته آینده را شرح داد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای وضعیت فعالیتهای دانشگاه از روز شنبه ۱۵ آذرماه را اعلام کرد؛
۱. کلیه برنامه های آموزشی به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.
۲. نحوه برگزاری جلسات دفاع از رساله های کارشناسی ارشد، دکتری و امتحانات جامع دکتری مطابق با مصوبات پیشین ستاد کرونای دانشگاه و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواهد بود.
۳. حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در خوابگاه ها با شرایط قبل از ۲۸ آبان ماه و حضور در آزمایشگاه ها به صورت حداقلی و با رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ۲۶ آبان ماه میسر خواهد بود.
۴. فعالیت اداری کارکنان در امور غیرضروری و اموری که به صورت دورکاری امکان انجام آن وجود داشته باشد، می تواند به تشخیص مدیر مربوطه به صورت دورکاری انجام پذیرد. مدیران ستادی و روسای دانشکده ها، مراکز و پژوهشکده ها برنامه دورکاری همکاران خویش را به صورت هفتگی به مدیریت امور اداری دانشگاه اطلاع خواهند داد و بر نحوه انجام دورکاری نظارت خواهند داشت. اولویت دورکاری با همکارانی خواهد بود که امکانات دورکاری در منزل خویش را فراهم نموده باشند.
همکاران مبتلا به بیماری زمینه ای (با تشخیص پزشک درمانگاه دانشگاه)، زنان آبستن و مادران کودکان زیر ۲ سال فعالیتهای خویش را تماماً به صورت دورکاری انجام خواهند داد.
فعالیت کارکنان اداری در کل دانشگاه بگونه ای برنامه ریزی خواهد شد که حداکثر ۵۰ درصد کارکنان در محیط دانشگاه حضور داشته باشند.
۵. برگزاری کلیه مراسم ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.
۶. کلیه افراد حاضر در دانشگاه ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهند بود و مدیران ستادی و روسای دانشکده ها، مراکز و پژوهشکده ها مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل ها در واحد تحت مدیریت خویش را دارند.
۷. بدیهی است در صورت تغییر وضعیت اخطار در شهر تهران یا ابلاغ بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید از ستاد ملی کرونا، تغییرات لازم در این مصوبه صورت خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1399/09/13
20:00:05
5.0 / 5
1103
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , امتحان , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور