امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون دكتری

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون دكتری به گزارش كنكوری سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام نمود: مهلت ثبت نام شركت در آزمون ورودی مقطع دكتری نیمه متمركز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی كه منحصراً به صورت اینترنتی و از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می گیرد، آخر وقت امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه آخر می یابد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری ۱۴۰۰ اقدام نموده اند هم می توانند در صورت تمایل تا آخر وقت امروز، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
زرین آمیزی اضافه کرد: برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ در روز جمعه ۱۵ اسفند برگزار می شود و متقاضیان لازم است از روز سه شنبه ۱۲ تا روز پنجشنبه ۱۴ اسفند با رفتن به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: محل آزمون متقاضیان بر مبنای استان و شهرستان انتخابی مندرج در بند ۳۹ تقاضانامه تعیین می شود. ازاین رو متقاضیان باید با رفتن به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد در ارتباط با استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع:

1399/09/13
12:24:32
5.0 / 5
993
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور