تمدید مهلت ثبت نام آزمون دكتری

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دكتری مهلت ثبت نام آزمون ورودی مقطع دكتری نیمه متمركز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ تا ۱۲ آذر ماه سالجاری تمدید گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا؛ برپایه اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که منحصراً به صورت اینترنتی و از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود که قرار بود آخر وقت امروز یکشنبه ۹ آذر ماه آخر پذیرد تا روز چهارشنبه ۱۲ این ماه تمدید گردید.
متقاضیان شرکت در آزمون فوق لزوم دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های صادر شده و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور رجوع و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
همینطور آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری ۱۴۰۰ اقدام نموده اند، هم می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۰ در روز جمعه ۱۵ اسفند برگزار می شود و متقاضیان لازم است از روز سه شنبه ۱۲ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴ اسفند با رفتن به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
محل آزمون متقاضیان بر مبنای استان و شهرستان انتخابی مندرج در بند ۳۹ تقاضانامه تعیین می شود. ازاین رو متقاضیان باید با رفتن به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد در ارتباط با استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.
باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org رجوع و درخواست خویش را به همراه مستندات لازم ثبت کنند. بعد از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از راه پیام کوتاه ارسال می شود.

منبع:

1399/09/10
16:21:15
5.0 / 5
1202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور