راه اندازی دوره مجازی فوریت های پزشكی در دانشگاه علوم پزشكی ایران

راه اندازی دوره مجازی فوریت های پزشكی در دانشگاه علوم پزشكی ایران رشته فوریت های پزشكی به صورت مجازی در این دانشگاه علوم پزشكی ایران تدوین و راه اندازی می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا؛ دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام نمود که با همکاری معاونت های درمان، بین الملل، معاونت آموزشی و دانشکده پزشکی دانشگاه و سازمان اورژانس کشور دوره کاردانی فوریت های پزشکی را به صورت مجازی در این دانشگاه تدوین و راه اندازی خواهیم کرد.
بر این اساس دوره کاردانی فوریت های پزشکی به صورت چهار ترم (سه ترم نظریه و یک ترم عملی) در دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه و در دوره اول حدود ۳۰-۲۵ دانشجو پذیرش می شود.
همین طور این دوره برای نخستین بار از ترم آینده برای دانشجویان کشور افغانستان به صورت مجازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.
برمبنای اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ هدف اصلی از راه اندازی دوره فوریت های پزشکی این است که این دوره به صورت مدون در کشور و منطقه استاندارد سازی شود. ضمن اینکه توان علمی و مهارتی این گروه افراد بسیار مهمست به همین جهت برنامه ریزی برای برگزاری این دوره در اولویت کار دانشگاه قرار دارد.
همین طور معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران موظف شده در وضعیت فعلی آموزش ها را به صورت مجازی پیش ببرد و برگزاری این دوره ها تقویت شود.1399/09/09
22:57:55
5.0 / 5
1221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور