اعلام رشته های جدید فراگیر پیام نور

اعلام رشته های جدید فراگیر پیام نور به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران از پذیرش دانشجو در 124 رشته تحصیلی پیام نور این استان آگاهی داد و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور برای نخستین بار در رشته روانشناسی اجتماعی در مركز تهران جنوب دانشجو می پذیرد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا؛ دکتر غلامرضا بخشی خانیکی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نوبت بیست و یکم از روز ۵ آذرماه شروع شده است متقاضیان می توانند تا ۱۲ آذرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
دکتر خانیکی با اشاره به ارائه رشته جدید در استان تهران اضافه کرد: در بیست و یکمین نوبت آزمون فراگیر، دانشگاه پیام نور برای نخستین بار در رشته روانشناسی اجتماعی در مرکز تهران جنوب دانشجو می پذیرد. در استان تهران در ۱۲۴ رشته تحصیلی بوسیله این آزمون دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می شود.
وی اظهار نمود: آزمون این دوره ۱۷ بهمن ماه برگزار می شود، اما باتوجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در نهایت تاریخ برگزاری آن باتوجه به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا ممکنست تغییر کند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران دوره فراگیر را گزینه ای مناسب علاقمندان به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد عنوان نمود و اظهار داشت: داوطلبان بدون استرس کنکور با مطالعه منابع معرفی شده در هر رشته در این آزمون شرکت می نمایند و پذیرفته شدگان از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند. بدین معنا که دروس دوره دانشپذیری آنها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، بعنوان ترم اول شمرده می شود.
وی با اشاره به تمهیداتی که دانشگاه پیام نور در دوران شیوع ویروس کرونا برای دانشجویان در نظر گرفته است اظهار داشت: در این ایام کلیه کلاس های آموزشی و آزمون های اختتام ترم به صورت الکترونیکی انجام می شود. همین طور کلیه امور ثبت نام پذیرفته شدگان مهر نیز به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام شد.
وی با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، اشاره کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همین طور میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است. همین طور داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود درباره آزمون فراگیر به پورتال دانشگاه پیام نور استان تهران به آدرس http: //tehran.pnu.ac.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/09/08
13:08:27
5.0 / 5
1376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور