اعلام نتایج آزمون دكتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج آزمون دكتری وزارت بهداشت كنكوری: اسامی تعداد 1588 پذیرفته شده آزمون دكتری تخصصی و دكتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی داروسازی و دندانپزشكی بر روی سایت مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت قرار گرفت.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، تمامی پذیرفته شدگان این آزمون جهت اطلاع از نحوه ثبت نام، لازم است به سایت اینترنتی دانشگاه مربوطه مراجعه کنند و عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و هیچ نوع اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.
اعلام اسامی پذیرفته شدگان فقط بر طبق گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود. افرادی که به هر علت ثبت نام نکنند و یا بعد از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی و پژوهشی (D.Ph ) محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه (دانشجویان بین الملل ودانشگاه آزاد اسلامی) نمی گردد.
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (D.Ph )، و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمان های دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه های شهریه پرداز و آزاد اسلامی) تعهد محضری ستاندن می شود.
بر طبق بخشنامه ها و بمنظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.
کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همین طور رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.
اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم دی ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونتهای آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد. پس متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه دی ماه به بعد به واحدهای فوق مراجعه کنند.
در آزمون فوق تعداد ۱۸ هزار ۲۴۱ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۶۷۳ نفر در آزمون شرکت کردند. بعد از برگزاری مرحله کتبی آزمون، تعداد ۳۳۷۴ نفر مجاز به انتخاب رشته محل بوده اند که نهایتا بعد از انجام مصاحبه، ۱۵۸۷ نفر (۵۹۷ نفر مرد و ۹۹۰ نفر زن) در آزمون پذیرفته شدند.
به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، آزمون دوره دکتری تخصصی (D.Ph) وزارت بهداشت در ایام جمعه، شنبه و یکشنبه ۱۰ تا ۱۲ مردادماه امسال برگزار شده بود.
منبع:

1399/09/02
20:26:40
5.0 / 5
1425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور