دستورالعمل درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

دستورالعمل درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ گردید به گزارش كنكوری رئیس مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستور العملی جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه در دوره تابستان ۹۹ و نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر بهروز طهماسب کاظمی مشاور برنامه ریزی راهبردی ریاست دانشگاه و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل " درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان در دوره تابستان ۹۹ و نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹" را به روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ نمود.
دکتر کاظمی در این دستور العمل تاکید کرده به علت شرایط بحرانی انتشار کرونا و نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد ایجاد تداخل تحصیلی دانشجویان پذیرفته شده در مقاطع بالاتر، تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان دوره های تحصیلی که طبق تقویم آموزشی تحصیل کرده اند، مشخص شد.
بر طبق این دستور العمل تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان تمام دوره های تحصیلی کاردانی و کارشناسی در دوره تابستان ۹۹-۹۸ برابر ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ است.
برای آن عده از دانشجویان دوره های تحصیلی کاردانی و کارشناسی که امتحان دروس معرفی به استاد آنها تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ برگزار شده است و الان تمام دروس دوره را گذرانده و فارغ التحصیل شده اند، استثنأ تاریخ فراغت از تحصیل آنها ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ قید می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همینطور تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان دوره های تحصیلات تکمیلی که از اول مهرماه تا ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ از رساله خود دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند، برابر ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ قید می شود.1399/09/01
16:21:48
5.0 / 5
1199
تگهای خبر: آموزش , استاد , امتحان , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور