رئیس سازمان بسیج دانشجویی:

رونمایی از شتاب دهنده جهت با محور حل مساله و محرومیت زدایی

رونمایی از شتاب دهنده جهت با محور حل مساله و محرومیت زدایی به گزارش كنكوری رئیس سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: شتاب دهنده جهت با محرومیت زدایی از مناطق محروم، از ۴۰ هزار گروه جهادی حمایت می كند.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، سازمان بسیج دانشجویی مبادرت به راه اندازی شتاب دهنده «جهت» با محوریت حمایت و شتابدهی تیم ها و ایده های جهادی در حوزه محرومیت زدایی کرده است؛ مراسم رونمایی از این شتاب دهنده بامداد امروز با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی بسیج دانشجویی و... در محل ساختمان سازمان بسیج دانشجویی برگزار گردید.
محمدجواد نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در این مراسم اظهار نمود: این شتاب دهنده بر روی مناطق محروم تمرکز دارد و پاسخگوی مناسب و روشمند برای حل مسائل کشور است.
نیک روش ضمن بیان این مطلب که این شتاب دهنده از ۴۰ هزار گروه جهادی حمایت می کند و به نهاد علم متصل است، اظهار داشت: بعد از دو دهه پیشرفت گروه های جهادی به خصوص بسیج دانشجویی برای آبادی کشور، شاهد رویش نسل جدیدی از حرکت های جهادی هستیم که قابلیت ویژه آنها استفاده از ظرفیت دانش بنیان مجموعه های علمی است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی ضمن اشاره به اظهارات برخی در خصوص اینکه کشور به علت مشکلات به بن بست رسیده است، اظهار داشت: این افراد باید بدانند که ملت ایران بن بست ندارد و تا زمانی که جوانان خوب این مرز و بوم هستند و اتکا به ظرفیت های داخلی داریم، بن بستی وجود ندارد.
وی با بیان این مطلب که دانشجویان بسیجی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، کشاورزی و... در شرکتهای دانش بنیان دانشگاهی اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند، خاطرنشان کرد: سازمان بسیج سازندگی، بنیاد علوی و سایر دستگاههای در ارتباط با حرکت های جهادی، فعالیتهای بسیار خوبی در جهت محرومیت زدایی کرده اند.
نیک روش در انتها ابراز امیدواری کرد که با رویکرد حل مساله و حمایت «شتابنده جهت» در گام دوم انقلاب اسلامی که اثبات کارآمدی مقاومت و روحیه انقلابی گری است، شاهد آبادانی کشور باشیم.


منبع:

1399/08/28
20:56:45
5.0 / 5
1316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور