اعلام جزئیات برگزاری امتحان مجدد برای دانشجویان غیرپزشكی دانشگاه آزاد

اعلام جزئیات برگزاری امتحان مجدد برای دانشجویان غیرپزشكی دانشگاه آزاد دستورالعمل اجرائی برگزاری ˮامتحان مجدد تا سقف 6 واحدˮ در سال تحصیلی 1400-1399 برای دانشجویان غیرپزشكی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی طی دستورالعملی جزئیات برگزاری "امتحان مجدد تا سقف ۶ واحد" در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برای دانشجویان غیرپزشکی را اعلام نمودند.
بر طبق این دستورالعمل دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ در کلاسهای مجازی شرکت کرده و در بعضی از درس/دروس در دوره های کاردانی و کارشناسی نمرات کمتر از ۱۲ و در دوره های تحصیلات تکمیلی نمره کمتر از ۱۴ کسب کرده باشند، می توانند یک دفعه تا سقف ۳ درس (حداکثر ۶ واحد) تا آخر سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مازاد بر واحدهای انتخابی و بدون پرداخت شهریه در امتحانات اختتام نیمسال شرکت کرده و نمره خودرا جبران کنند.
همین طور نمرات درس/دروس ستاندن شده (براساس بخشنامه فاصله گذاری اجتماعی) در کارنامه نیمسال دوم ۹۹-۹۸ ثبت می شود. بدیهی است نمرات مربوط به هر درس در کارنامه درج شده و بالاترین نمره ملاک عمل قرار می گیرد.
بر طبق بندهای این دستورالعمل در صورتیکه نمرات درس/دروس مساوی باشند، فقط یکی از نمرات مدنظر قرار می گیرد.
این دستورالعمل مشمول دانشجویان اخراج آموزشی قطعی و مشمولانی که مدت مجاز ادامه تحصیل آنان به پایان رسیده قرار نمی گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان دوره دکتری تخصصی مشمول این دستورالعمل، حائز شرایط لازم برای ستاندن آزمون جامع نیستند.1399/08/27
12:52:52
5.0 / 5
1388
تگهای خبر: آموزش , امتحان , پزشكی , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور