دانشگاه های سوئیس اعلام كردند

در دور دوم تعطیلی دانشگاه ها، تجربه بیشتری برای آموزش الكترونیكی داریم

در دور دوم تعطیلی دانشگاه ها، تجربه بیشتری برای آموزش الكترونیكی داریم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سوئیس كه از تاریخ 2 نوامبر به دستور دولت این كشور به شیوه آموزش آنلاین بازگشتند، اعلام نمودند كه در این دوره آمادگی بیشتر و بهتری برای آموزش الكترونیكی دارند. چونكه توانسته اند از تجارب خود در اوایل سالجاری استفاده كنند.


به گزارش کنکوری به نقل از یودبلیونیوز، بعد از قرنطیه و تعطیلی در بهار به سبب شیوع پاندومی "کووید-۱۹"، این برای بار دوم است که دانشگاه های سوئیس برگزاری کلاس های حضوری را متوقف کرده اند.
گفته شده که تنها چندین رویداد محدود در گروه هایی با تعداد کم و تنها چندین سمینار در محوطه دانشگاه برگزار می شود.

دانشگاه "برن"( Bern) سوئیس اعلام نمود که تعداد برگزاری کلاس های حضوری خودرا کاهش داده است و انتظار دارد که این وضع برای مدتی طولانی باقی بماند.
دولت سوئیس گفته که برگزاری امتحانات باید با شرایط فعلی سازگار شود. الان دانشجویان دسترسی بیشتری به امکان تقلب در خانه دارند پس شیوه برگزاری امتحانات باید زیرکانه باشد.
موارد مبتلاشدن به کرونا در دانشگاه های سوئیس مانند انگلیس و آمریکا نبوده و تعداد آن نادر بوده است.
رئیس یکی از دانشگاه های سوئیس اظهار داشت: تعطیلی دانشگاه ها در دوره دوم نگرانی هایی را برای انجام تحقیقات برمی انگیزد. دانشگاه های ما باید برای حفظ کیفیت آموزشی خود تمام تلاش خودرا ادامه دهند.
منبع:

1399/08/22
12:49:01
5.0 / 5
1308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور